Skocz do zawartości

Pianownice reczne


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@kedar nawet bym powiedział że mniej, bo przy 2L robisz okolo 2L piany i wtedy masz mało powietrza do napompowania a jak bedziesz miec 3L to spokojnie robisz 2L plus reszte dopomopowac i wtedy działasz dużo dłuzej i pierwsze nabicie masz mocniejsze niz przy 2L. Osobiscie wybrałbym Axela 🙂 Wiecej powietrza to dłuzsza praca 😄 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu i pieniędzy na małe pianowniczki ... konkretna pianownica z konkretną POMPĄ/ TŁOKIEM musi byc 🙂 

od siebie polecam 7951990151

image.png.9c3bdde5acc4f5b49bbb815681ff40b1.png

 

Do tego można dedykowany zawór założyć i kompresorem podpompowac lub kupic aku-kompresor ? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No pianuje super tak jak na filmikach cardna, ale dla mnie jest po prostu zbędna na chwile obecną. Jak ktoś ma możliwość to podłączasz pod kompresor, wejście już jest oryginalnie. Na jednym pompowaniu przy 6l roztworze zrobiłem  hatchbacka bodajże dwa razy wokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
14 minut temu, Tomas-sg napisał:

@Domel super super high quality, super super amazing 😁 z aż takim zachwalaniem swojego produktu się nie spotkałem 😁

Mała wygląda jak zmodyfikowana Gloria, duża to taka Gloria na dopalaczu, ale najbardziej zainteresowała mnie ta pierwsza z prawej - w fazie projektowania z mosiężnymi dyszami - zobaczymy co im z tego wyjdzie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Dla mnie, to strasznie maly kąt rozprysku piany 🙂 no i jakiejs inowacji nie widze 😉 Jak juz chca robic pianownice reczna to niech mysla nad aku wbudowanym 🙂 a tak to tylko powielanie tego co juz jest na rynku z drobnymi zmianami

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

17 sekund pianowanie jednego błotnika... Dno totalne, gdyby to jeszcze miało fajny kąt rozpylania tak jak @D@ViD pisze, a tutaj to zabawa z tym, co najwyzej do felg mycia by sie ndawało. Zadne szał i ja bym tygo nie kupił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeśli z jakiś powodów pasuje Ci bardziej Axel, to również się sprawdza z Xiaomi mi Air Pump. Musisz kupić tylko zawór skręcany samochodowy 525, wywiercić gdzieś u góry w zbiorniku otwór fi 11.3 i działa aż miło. Ciśnienie przy odpowiednim stężeniu daje takie, ze trzeba nawet wyłączać kompresorek, bo ładuje do prawie 3,5 bara.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.