Skocz do zawartości

Pianownice reczne


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Korzystał ktoś z was z tego ustrojstwa?

9420907154

Poszukuje czegoś taniego do mycia kół z UWC. Tu nasz "somsiad" niby pokazuje taką samą i z tą czerwoną nakładką nie wygląda to źle jednak zawsze mam obawy przed takimi nołnejmami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Domel napisał:

25 zeta aż żal nie brac 😉

też tak myślę, na tym filmie wyglada to nawet dobrze. biorę mimo wszystko

 

Edit: Kupione wziąłem sobie jeszcze pojemnik, żeby smart wskoczył

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już w drodze. Ciekawe jakie xD ma gość w głowie. Wystawił to i przez miesiąc sprzedał 30 sztuk. A tu jeden dzień i poszło 10 xD

 

Żałuję, że zamiast pojemnika nie kupiłem 2 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vlodek2532 napisał:

mycia kół z UWC

a apropo ktoś ma sprawdzone stężenie UWC pod taką pianownice ręczną?
Od 2 lat lecę cały czas z opryskiwacza 1:10 - 1:20 i jest spoko, ale z pianownicami jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KiziorDZN napisał:

Też zamówiłem... chyba trzeba będzie w pracy brać dodatkowe godziny. Bardzo proszę o bana na tym forum 😂

Bez tytułu.png

Wstaw zdjęcie moderatorki w zbożu to dostaniesz insta bana... Przynajmniej na wykopie to tak działa

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MeisterCraft Schaumspruher

 

2020-11-03-17-28-44.jpg

 

Kilka słów ode mnie - faza testów trwa - moje pierwsze wrażenie:

 

1. konstrukcja dość solidna, odpowietrzenie działa bardzo dobrze, mamy miarkę podglądową płynu.

2. kształt gruszki jest trochę chybioną konstrukcją bo jest za mała przestrzeń na nabicie ciśnienia - optymalnie się pracuje kiedy mamy płynu 0.9 litra i reszta to przestrzeń na ciśnienie.

3. filce - dość grube - nawet w czerwonej małej wkładce - trzeba umieć dawkować pianę bo wychodzi bardzo gęsta.

4. końcówka/dysza/rozpylacz - przy gęstej pianie potrafi rozpylać wąsko i jakby trzema strumieniami, kiedy mamy mały roztwór piany i płyn jest nie zagęszczony czyli wodnista piana - kąt rozpylania jest szeroki.

 

Generalnie wydaje się ciekawą propozycją na mycie kół, ze względu na mały zbiornik pianowanie całego auta będzie długie i męczące.

Do usłyszenia za 3 miesiące testów.

 

  • Lubię to 5
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Domel napisał:

MeisterCraft Schaumspruher

 

 

 

Kilka słów ode mnie - faza testów trwa - moje pierwsze wrażenie:

 

1. konstrukcja dość solidna, odpowietrzenie działa bardzo dobrze, mamy miarkę podglądową płynu.

2. kształt gruszki jest trochę chybioną konstrukcją bo jest za mała przestrzeń na nabicie ciśnienia - optymalnie się pracuje kiedy mamy płynu 0.9 litra i reszta to przestrzeń na ciśnienie.

3. filce - dość grube - nawet w czerwonej małej wkładce - trzeba umieć dawkować pianę bo wychodzi bardzo gęsta.

4. końcówka/dysza/rozpylacz - przy gęstej pianie potrafi rozpylać wąsko i jakby trzema strumieniami, kiedy mamy mały roztwór piany i płyn jest nie zagęszczony czyli wodnista piana - kąt rozpylania jest szeroki.

 

Generalnie wydaje się ciekawą propozycją na mycie kół, ze względu na mały zbiornik pianowanie całego auta będzie długie i męczące.

Do usłyszenia za 3 miesiące testów.

 

Ta dysza do wymiany spokojnie można wsadzić TEEJET która jest w Glori, albo dysze z Marolexie. Właśnie sprawdziłem pasuje jak trzeba.

Pewnie wkładki od glori też podejdą. Ale możesz w tym oryginalnym wkładzie/filcu wyjąć tą uszczelkę i wyjąć ten "dywanik" i zostawić tyle wsadu i potrzeba i będzie gitara.

Jak za 25 zeta myślę niczego sobie i całkiem spoko wykonanie. Jutro siknę co nieco testowo po ścianie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, V1RU$ napisał:

Ta dysza do wymiany spokojnie można wsadzić TEEJET która jest w Glori, albo dysze z Marolexie. Właśnie sprawdziłem pasuje jak trzeba.

Pewnie wkładki od glori też podejdą.

 

No to rewelka będzie mod jak w ADBL'u i pianownica jak ta lala na mini roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Domel napisał:

No to rewelka będzie mod jak w ADBL'u i pianownica jak ta lala na mini roboty.

Kiedyś te kombinacje robiłem w Pianownicy Kwazar'a. Dysza 110 od Glori + zabawa filcami (skubałem aż było dobrze, te dywaniki łato się rozwarstwia) i efekt w pełni zadowalający.

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.