Skocz do zawartości

Pianownice reczne


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
36 minut temu, keza napisał:

gdzie kupujesz te dysze TeeJet? Do Glorii są tylko zestawy dysz w trzech kolorach, bo samych filców to już nie ma. Stosujesz gotowe zestawy?

9293894111 7975421239

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keaz jak będziesz robić test to zrób pierwszy na tej podkładce pod myszkę wlej do środka białego jelenia świetnie powinien się spisać do tego w parze z miękką szczotką ps jestem ciekaw czy fajna piana z bj się zrobi.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem dwie sztuki tę niemiecką pianownicę ręczną i niestety, ale jedna z nich jest kompletnie uszkodzona, tzn przy pompowaniu powietrza nic się nie dzieje, tzn gdzieś powietrze ucieka, ponieważ sama pompka w sobie działa, a w drugiej mam taki problem, że przy puszczeniu spustu całkowicie się nie zamyka i muszę popchnąć go w górę, aby całkowicie zamknąć i aby piana dalej nie leciała. 😕 eraz patrząc na wasze filmiki porównuje, czy ta druga moja działa prawidłowo. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin1992 Tylko niestety u mnie też jest w tej pianownicy jest problem z ruszającą i rozszczelnioną głowicą to o czym mówi @Domel od 1:17 w swoim filmie: https://www.youtube.com/watch?v=vwS0SIwLS-c&ab_channel=DonDomel

A co do drugiej pianownicy edytowałem poprzedni post, ale napiszę jeszcze raz, spust po puszczeniu nie wraca w 100% i nie zamyka w pełni pianownicy, trzeba dopchnąć go w górę dodatkowo palcami. 😕 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peciu 
BTW macie jakieś źródło, gdzie można tanio kupić taki obciążnik i rurkę jak jest w Kwazarze 360? są jakieś zamienniki?

Tez od dłuższego czasu szukam takiej rurki z obciążnikiem! Narazie improwizuje z cewnikiem Foleya i z wężykami do pędzenia bimbru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko w ostateczności można kupić z Alle 8044446697 i rozebrać na potrzebne części.

W tej cenie niestety mało opłacalne:/ u mnie w axelu sprawdza się cewnik + śrubka z przelotka przez środek (chyba jakaś od hamulców ) i już rok używam i rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
21 godzin temu, Romanek11 napisał:

Panowie, czy ktoś z Was ma jeszcze namiary na te tanie, zachwalane zielone pianownice z DE ? wcześniej były po 25zł a teraz gość ceni za nie 40zł 😬

Jeśli potrzebujesz jednej to mam na zbyciu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.