Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pierzecie swoje pady? 🤔

Ja po pracy moczę z 2 godziny w białym jeleniu „jedwab wełna puch” i odrobinie płynu do mycia naczyń, a następnie wyciskam i wrzucam do pralki na program tkaniny delikatne (50 stopni) i dodaję do płukania ocet.Wirowanie ustawiam na 600. Po praniu przepłukuję w czystej wodzie pod kranem i wyciskam, ponieważ leci z nich jeszcze sporo piany. 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

... ja ogarniam to w ten sposób:

- płukanie w wodzie 

- IPA

- tornador

- płukanie 

- sprężone powietrze 

- suszenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Ipa wymiaszana z Apc oraz norinse. Takie kombo... 

Każdy pad na koniec pracy jest plukany w pad washer plukanie za pomocą Norinse, a w trakcie pracy jest oczyszczany przy pomocy tornadora ale z   rurka plastikową która to lepiej oczyczcza pady niż 🌪 tornador lozyskowany. Akurat w tym przypadku lepiej do padów sprawdza się u mnie na plastiku. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sonax ex04-06 ostatnio ładnie wymyłem z padów NAT, żółty i czerwony, płynem do mycia naczyń porządnie wyciskając palcami, po wcześniejszym namoczeniu w IPA. Pasty są tłuste, wiec IPA, płyn do naczyń sprytnie je wypłukuje z gąbki. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@boT Mógłbyś wytłumaczyć jak dokładnie robisz z  IPA + APC + NORINCE? Moczysz w roztworze takim, opryskujesz czy jak ? 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kamil3km napisał:

@boT Mógłbyś wytłumaczyć jak dokładnie robisz z  IPA + APC + NORINCE? Moczysz w roztworze takim, opryskujesz czy jak ? 😄

Mam rozrobiony roztwór w atomizerze, w jeden litr wchodzi 300ml ipa / około 80ml Apc / 15 ml Norinse od optumum.

Podczas pracy dmucham albo tornador rurka plastik albo zwykla dmuchawka, po dwóch lub trzech panelach pada przemywam 3,4 strzały roztworu ruszam szczotką i wydmychuje tornadorem, pad gotowy do pracy jadę dalej, pralki nie uzywam wogole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi