Skocz do zawartości

Wosk Na Mokro


kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam propozycji wosku na mokro najlepiej w koncentracie żeby na długo starczył z maksymalną łatwością nakładania typu psiknąć na mokrą karoserię i już. Szczególnie taki produkt przyda mi się przy obecnej pogodzie gdy za zimno jest stać pod chmurką i uzupełniać zabezpieczenie woskowe auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, powalla napisał:

Ja wczoraj na szybko pobawiłem się BRILLANT NANOWAX marki PROELITE i jeśli ktoś potrzebuje taki specyfik, to działa jak opisują , a litrowa butla przy rozcieńczeniu nawet 1:50 wystarczy na lata ! 

rzeczywiście jest to tańsza alternatywa dla Koch chemie, ale czy jakościowo podobnie? a woski na mokro CarPlan warte zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KUBA46 napisał:

Jak narazie korzystałem z Wet Coata od Gyeona i Wet protector od SG. SG leżało dłużej, a jak odpowiednio szybko przejedziesz odcinek myjnia-dom to nie ma zacieków bez wycierania 🤣

musze to sprawdzic bo sie obawiałem wlasnie tych zacieków jezeli nie dotre lakieru bo sam preparat działa bardzo fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Berd napisał:

Meguiars Hybrid Ceramic Wax. (...)Aplikacja identyczna jak w przypadku Gyeon Wet Coat lub SG WP

Czyli nie aplikujesz go prawidłowo a co za tym idzie nie wykorzystujesz potencjału produktu.

Ja sobie go odpuściłem właśnie z uwagi na upierdliwą aplikację - auto powinno być umyte i ususzone i dopiero wtedy aplikujemy Megsa i aktywujemy go wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lodowa napisał:

musze to sprawdzic bo sie obawiałem wlasnie tych zacieków jezeli nie dotre lakieru bo sam preparat działa bardzo fajnie 

Najważniejsze jest bardzo dokładne spłukanie. Kilka razy po użyciu SG WP parkowałem auto po przejechaniu 100 metrów czyli nie zdążyło się osuszyć i zacieków nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja wczoraj na szybko pobawiłem się BRILLANT NANOWAX marki PROELITE i jeśli ktoś potrzebuje taki specyfik, to działa jak opisują , a litrowa butla przy rozcieńczeniu nawet 1:50 wystarczy na lata ! 
Jak wygląda trwałość?
Szukam czegoś budżetowego, z zamiarem rozdrabniania w opryskiwaczu, spryskaniu auta i spłukaniu auta bez wycierania itd.
A może jakiś inny tego typu środek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Strus napisał:

Oprysk jest z opryskiwacza

Spryskujesz z butelki z atomizerem

Aż z ciekawości się wtrace 😁

Czym się różni taki produkt zaaplikowany z oprysku a czym ze "sprysku" ? Czy jest to tylko komentarz mający na celu uświadomienie pojęć ? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.