Skocz do zawartości

Wosk Na Mokro


kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

@Co Drive o złota łopata. Jak na opakowaniu - nie pamietam. Dawałem też wyższe ale nie ma to sensu.

Z kochem jest ten problem, że zakup raz będzie na kilka lat 🙂 look szkiełko trochę plastik ale serio - auto jak odstoi godzinkę czy dwie nagle się robi niezła jazda. Trwałość max nie sprawdzałem na niezabezpieczonym aucie niestety. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie opryskać co mycie bo tanie to jak woda a aplikacja zajmuje ze trzy minuty.

Co do metody, którą opisywałem powyżej to odszedłem od tego. Suszenie auta nawet przy wyższej prędkości działa tylko częściowo. Porobiły my się waterspoty np w okolicy wycieraczek na przedniej szybie. Dla leniwych i z mniejszą atencją do detalu czy przy założeniu, że na sezon i tak się szybę liźnie to nie problem.

Kupiłem w sezonie 2018. Butelkę na pół z kolegą. Do tej pory mam 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator jest jeszcze cos takiego CarPro HydrO2 LITE, pisza ze genialne ,albo Shiny Garage Wet Protector. Dalej szukam czegos dla leniwca ktory pojedzie na mykle, wymyje autko spryska preparatem na mokrą karoserie spłucze i finito. Autko sie mieni pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tedek564 poszukaj opinii na forum. O części produktów koledzy wspominali, że zostawiają potencjalnie mazy czy coś. Mają raczej większą trwałość niż koch. Pytanie czy potrzebujesz trwałości - co ile myjesz auto. Jak auto nie będzie poprawnie umyte tj dotykowo to na trwałość bym nie patrzył bo wszystkie powinny na brudzie mieć podobną przyczepność 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.