Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@gprzesniak mam ppf na przodzie aplikowałem go w sobotę zero problemów z dotarciem jest wyczuwalna lepsza śliskość jak folia była tylko umyta szamponem ogólnie jak na razie produkt na plus a jak dalej zobaczymy jak się będzie zachowywać  i ile posiedzi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Eryczek napisał(a):

@drufi, nie nadążam za nowymi markami.

Ten MANIAC LINE, to czyje to?

 

Godzinę temu, drufi napisał(a):

@Eryczek Ma-Fra

Bardzo dobra (Hiszpańska czy Włoska? @V1RU$) marka. Jej produkty do mycia/pielegnacji kamperów/przyczep (zacieki te sprawy) to sztos nad sztosy 🙂

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ma-Fra to nie przypadkiem Labocosmetica? coś jak Mckee’s/Detailer’s Pro - niby inne opakowania a firmy powiązane. Chyba, że coś mi umyka. @CAR CRAZY chyba będzie mógł najlepiej powiedzieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drufi MA-fra ma 3 linie produktow (cos jak Sonax) produkty bazowe/komercyjne ktore dostaniesz w marketach itp.(cos jak czerwony Sonax). Produkty "premium" MANIAC  znacznie drozsze dostepne jednak w szerokiej dystrybucji(cos jak Sonax Xtreme) oraz na koniec linia profesjonalna LABOCOSMETICA powstala przy wspolpracy z tutejszym monopolista na detailing LCDA (la cura dell'auto) ktory ma rowniez wylacznosc na sprzedaz i dystrybucje tych produktow(dostepne wylacznie w samym lcda i u autoryzowanych dystrybutorow)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allie to niedługo będzie drugie allegro, fajnie że teraz tak szybko paczki przychodzą. 
Głównym tematem jest latarka UV, myślę że się sprawdzi bo w biały dzień naprawdę mocno świeci.
Po drugie przetykacz do kanałów. Zwłaszcza przy wlewie notorycznie są zatkane odpływy. Po trzecie  komplet nowych zaczepów i śrubek do osłon. 
Przy okazji naklejki na rzep pod dywaniki i korek z carbonu z ciekawości. Mimo fajnego wykonania na auto jednak nie trafi 😄 

IMG-0247.jpg
IMG-0248.jpg

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu kupiłem na allegro taka za 49 zł to ona w nocy tak nie świeci jak ta Twoja, w dzień praktycznie nic nie widać z 10 cm ...zastanawiam się czy nie odesłać .

To zdjęcia w słabym świetle i z bliska.

 

IMG_20240910_170912.jpg

IMG_20240910_173144.jpg

IMG_20240910_173752.jpg

IMG_20240910_173748.jpg

@AndrewZSciekawe jak się ma do powiedzmy Profi ? Ciekawie się zapowiada.

@lukeu

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke po analizie forum rozważałem Georga i Profi, są w podobnym przedziale cenowym, ale później również na forum spotkałem się z rekomendacją Lavora. Głównie przemówiła do mnie cena. 1/3 ceny Georga i Profi to jednak spora różnica. Nie pracuję profesjonalnie, tylko domowy użytek. Jak wypiorę 1-2 auta w roku to max, więc nie ma sensu się spinać, a różnicę przeznaczyć na inne sprzęty, które cały czas kompletuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.