Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

@PawelRDM ciekawe bo producent twierdzi że na umyty nie oczyszczony lakier ma siedzieć rok....chyba największy bajer roku....kurcze ceramiki nie trzeba, korekty nie trzeba, na nawet smoły ściągać nie trzeba będzie idealnie....

Ale jak będzie działał to odszczekam i kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelRDM bardzo łatwy i fajny w pracy produkt, aplikacja na wilgotny lakier. Aplikowałem jakieś dwa tygodnie temu. Lakier przeszedł tylko chemiczną dekontaminację. nadaje fajnej śliskości lakierowi. Na razie samochód stoi w garażu także nie wypowiem się  nic więcej. Autko w ostatnim czasie jechało tylko na jakiś QD. Musiałem czymś trwalszym zabezpieczyć bo mam chwilę przerwy od zabawy z samochodami. Co do trwałości to się zobaczy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testuje tornadory z dalekiego wschodu;) IMG20240611160144.jpg.446df824c07c454526d9ffcf0e9fcc4c.jpgIMG20240611160147.jpg.ce003bd51aca0d959f9dcd128762c47b.jpg

 

Całkiem solidnie to wygląda,rurka na łożysku,gruby zbiornik i elastyczny wężyk z ciężarkiem:) działa też fajnie nawet przy małym ciśnieniu. Ogarnąłem jeszcze jeden na sucho z plastikową rurką i wydaje mi się że pomimo większego hałasu trochę lepiej dmucha:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2024 o 11:46, Domel napisał(a):

2024-06-04-08-16-14.jpg

@Domel możesz coś powiedzieć coś na temat Autoshine, używałeś już, jak wrażenia?

@DZIADZIA jak na razie tylko paczkę rozpakował, a na test trzeba trochę pewnie jeszcze poczekać. Jestem ciekaw tego dressingu do opon 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, dpniemczyk napisał(a):

możesz coś powiedzieć coś na temat Autoshine, używałeś już, jak wrażenia?

Dressing ma formułę zagęszczoną o rewelacyjnym zapachu banana + żółty kolor 😄 Nie przełazi dobrze przez atomizery, zapycha go i to był mój błąd dodając go do butli. Lepiej z koreczka lub dozownika.

Mocno mi przypomina EliteDeatilera Cream w aplikacji, wysychaniu, efekcie końcowym, konsystencji 🙂

Siada w zależności od opony. Miałem opony gdzie pięknie się wchłaniał a na innych żółte pozostałości zostawały w fakturze opony.

Aplikacja z tym zapachem sprawia że pracuje sie nim wyśmienicie ale trzeba miec na uwadze ze beda opony na których będzie dłużej schnąć i trzeba bedzie docierać MF.

Mocno klimatyczny dressing. Zapach, kolor ile w połysk. Aplikacja raczej z tych dłuższych przez konsystencje kremową.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2024 o 23:02, Qlimaxss napisał(a):

Dawno tutaj nic nie pisałem 😛 

Ale to nie znaczy że nie było kupowane 😆

 

A i tutaj jeszcze spełnione marzenie od @antek1987😍

 

A w tym pięknym woreczku  😉

ktory masz certyfikat ? Czy bez kupiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOTOGOzapasy z w/w sklepu. Liczę na odpowiedź w sprawie powłoki Admire bo dostałem inna niż wszyscy ,ma inną puszkę która wyglada jakby była otwierana i nie ma naklejki UV ... Macie informacje czy to nowa wersja w starej puszce? Bo teraz patrzę to każdy dostał powłokę w innym opakowaniu;)IMG20240617150257.jpg.85ca5f2bd75554bce31d23107b7af76d.jpgIMG20240617150308.jpg.487ff95e11ea98b074cc6e5bf09a4a50.jpgIMG20240617150312.jpg.0edfabe14180e95a5b7ce40e4ac9e822.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelinski17 też taka dostałem, nie ma naklejki ale jest na opakowaniu znaczek UV i w środku karta z napisem UV ...ja dodatkowo miałem 1 aplikator zamiast 2 no i po raz kolejny 1 karta serwisowa a ma być 2.

Ostatni raz coś tu wrzucałem w zeszłym roku, od tego czasu przybyło pewnie ponad 200 produktów, tu z kilku ostatnich dni.

Walczę z pokusami ale większość zamówień to chemia czyszcząca lub powłoki które cały czas zużywam.

IMG_20240617_162908.jpg

IMG_20240617_163208.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.