Skocz do zawartości

Usuwanie Water Spotów


kiler113

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy Spotless 2.0 zje mi niewidzialną wycieraczkę Max Protect UGC?
Kwestia jaki przelot ma ta nw i kiedy aplikowana. Ale raczej nie powinien jej znacząco podgryźć. Ja bym aplikował na mokro, wypracował rękawicą i w miarę sprawnie spłukał. Wypróbuj najpierw na stronie pasażera;)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@RAZERS Tak ja używałem. nie polecam do tego zastosowania. Coś tam poprawia przy bardzo dużym stężeniu co wychodzi nieekonomicznie, z tym że water spotów ci nie ruszy raczej lekkie osady. Kup sobie lepiej Sour apc albo poprostu kwasowy preparat do felg i go rozcieńcz. Ja tak działam od wielu lat i nic złego jeszcze się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, mam pytanie potrzebuje środka który ruszyłby osady wapienne (WS) ,z korka clic clac, w zlewie w łazience. Zastanawiałem się na jakimś WSR ale nie wiem czy dobrze myślę. Może coś doradzicie co najlepiej zastosować a nie zniszczyć powierzchni ? Czytałem na forum, że może jakiś preparat kwasowy ale jaki to już nie znalazłem. 
Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.11.2023 o 06:09, Casian napisał(a):

Witam, mam pytanie potrzebuje środka który ruszyłby osady wapienne (WS) ,z korka clic clac, w zlewie w łazience. Zastanawiałem się na jakimś WSR ale nie wiem czy dobrze myślę. Może coś doradzicie co najlepiej zastosować a nie zniszczyć powierzchni ? Czytałem na forum, że może jakiś preparat kwasowy ale jaki to już nie znalazłem. 
Z góry dziękuje za odpowiedzi. 

Polecam produkty Unilevera jak CIF z nowej linii kuchennej i łązienkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego WSR, czy Carpro Spotless 2.0 jest lepszy niż WSR od Fxprotect? Bo szczerze fx był tak zachwalany(zaraz po premierze) a tak szczerze to mało co robi. Zastanawiam się czy jestem skazany na Aqua sour czy a nóż Spotless 2.0 jest ok? Myślałem również o Opti MDR ale cena zaporowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gardor napisał(a):

Szukam dobrego WSR, czy Carpro Spotless 2.0 jest lepszy niż WSR od Fxprotect? Bo szczerze fx był tak zachwalany(zaraz po premierze) a tak szczerze to mało co robi. Zastanawiam się czy jestem skazany na Aqua sour czy a nóż Spotless 2.0 jest ok? Myślałem również o Opti MDR ale cena zaporowa. 

Ja używałem car pro spotlessa i mnie osobiście nie podszedł. Nie mogłem rozgryźć skubanca. Raz usuwał ciężkie WS, raz przy stosunkowo świeżych wymiekal. Robiłem serwis powłoki po zimie. 

Osobiście będę właśnie teraz w Aque szedł w jakimś stężeniu 1:20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.