Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, krzygaj napisał:

Wstrzymajcie się zamawianiem czarnej wersji Fixa od Vicky. Wczoraj dotarły do mnie 2 buteleczki i wykonałem test kapsla - dziś rano w kapslu była z 1/3 tego co wlałem wczoraj, reszta wyparowała. Zobaczę jeszcze co zastanę po pracy, ale nie wygląda to dobrze. 🤔

ouu ciekawe co ja mam za wersje bo kupiłem od kogoś z allegro ... paczka wczoraj dotarła czekałem 2 dni ... może dobra serie dostałem 

 

jakieś jeszcze rady jak sprawdzić "dobroć "produktu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka została zaaplikowana na auto mamy latem zeszłego roku (około lipca). Dziś z ciekawości pojechałem na bezdotyk i w sumie jestem pod niemałym wrażeniem. Oczywiście drzwi do wysokości klamek dawno zostały "zjedzone", lecz tutaj nie spodziewałem się że wytrzyma długo - codziennie auto pokonuje 90 km po wąskich drogach. Zaskoczeniem natomiast był fakt, że inne elementy samochodu (maska, klapa, błotniki etc.) wciąż ładnie kropelkują! Według mnie jak za tą cenę Mr. Fix nie ma sobie równych. Teraz pora na coś z wyższej półki, jednak Mr.Fix'a na pewno jeszcze nie raz użyję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powłoka została zaaplikowana na auto mamy latem zeszłego roku (około lipca). Dziś z ciekawości pojechałem na bezdotyk i w sumie jestem pod niemałym wrażeniem. Oczywiście drzwi do wysokości klamek dawno zostały "zjedzone", lecz tutaj nie spodziewałem się że wytrzyma długo - codziennie auto pokonuje 90 km po wąskich drogach. Zaskoczeniem natomiast był fakt, że inne elementy samochodu (maska, klapa, błotniki etc.) wciąż ładnie kropelkują! Według mnie jak za tą cenę Mr. Fix nie ma sobie równych. Teraz pora na coś z wyższej półki, jednak Mr.Fix'a na pewno jeszcze nie raz użyję

Kolego a spróbował byś odetkac powłokę jakimś szamponem kwaśnym np rrc kwaśny? Bo może tylko jest przytkana twardymi zanieczyszczeniami z ulicy i po odetkaniu odżyją doły drzwi! Koniecznie daj znac jak coś podzialasz w temacie! Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 08:11, krzygaj napisał:

Wstrzymajcie się zamawianiem czarnej wersji Fixa od Vicky. Wczoraj dotarły do mnie 2 buteleczki i wykonałem test kapsla - dziś rano w kapslu była z 1/3 tego co wlałem wczoraj, reszta wyparowała. Zobaczę jeszcze co zastanę po pracy, ale nie wygląda to dobrze. 🤔

Niestety czarna wersja Fixa od Vicky to lipa. Po wlaniu do kapsla wszystko wyparowało. Założyłem spór i dostałem zwrotu 13$. Szkoda... 😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skuszony niską ceną, też kupiłem na alle niebieską buteleczkę. Przyszła wczoraj i od razu nabrałem podejrzeń, co do oryginalności produktu. Szukając informacji natrafiłem na ten wątek, ale i znalazłem jedynego oficjalnego dystrybutora na Polskę. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że firma planuje akcję oczyszczenia Allegro z nieuczciwych sprzedawców. Jeśli dobrze zrozumiałem, to nazwa powłoki została zastrzeżona w Polsce, bo w Chinach nie ma ochrony znaków towarowych (tu się przydaje prawo UE) i każdy może produkować co chce i pod jaką chce nazwą. Zapomniałem zapytać o czarne butelki, ale ogólnie w zestawie ma być naklejka ze zdrapką, polska instrukcja (ja mam instrukcję "złocenia", he he) a sprzedawca na żądanie ma udostępnić kartę charakterystyki produktu, której wystawcą jest dystrybutor, czyli firma Diversa. Zalecono mi przeprowadzić test krystalizacji, bo być może mam produkt spoza oficjalnej dystrybucji, niekoniecznie lipny.

Przepraszam, jeśli powielam informacje już znane, ale z braku czasu zdążyłem dojść tylko do czternastej strony wątku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arturrro napisał:

Skuszony niską ceną, też kupiłem na alle niebieską buteleczkę. Przyszła wczoraj i od razu nabrałem podejrzeń, co do oryginalności produktu. Szukając informacji natrafiłem na ten wątek, ale i znalazłem jedynego oficjalnego dystrybutora na Polskę. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że firma planuje akcję oczyszczenia Allegro z nieuczciwych sprzedawców. Jeśli dobrze zrozumiałem, to nazwa powłoki została zastrzeżona w Polsce, bo w Chinach nie ma ochrony znaków towarowych (tu się przydaje prawo UE) i każdy może produkować co chce i pod jaką chce nazwą. Zapomniałem zapytać o czarne butelki, ale ogólnie w zestawie ma być naklejka ze zdrapką, polska instrukcja (ja mam instrukcję "złocenia", he he) a sprzedawca na żądanie ma udostępnić kartę charakterystyki produktu, której wystawcą jest dystrybutor, czyli firma Diversa. Zalecono mi przeprowadzić test krystalizacji, bo być może mam produkt spoza oficjalnej dystrybucji, niekoniecznie lipny.

Przepraszam, jeśli powielam informacje już znane, ale z braku czasu zdążyłem dojść tylko do czternastej strony wątku ;-)

Podasz jakiś namiar na tego dystrybutora? Potrzebuję się zapatrzeć w tą powłokę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.