Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja się jakoś nie mogę przekonać do Fluffy'ego... Miałem kiedyś ręcznik waflowy od temachem (allegro) i byłem zadowolony. Szło tym osuszyć cały samochód. Później kupiłem fluffy i lipa... ciągle nie szło dotrzeć tak auta, żeby było suche. Później miałem ręcznik z sonaxa i to samo. Teraz znów postawiłem na waflowy (ADBL) i jestem zadowolony. Także, jeśli chodzi o wycieranie auta to jak dla mnie tylko ręczniki waflowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakoś nie mogę przekonać do Fluffy'ego... Miałem kiedyś ręcznik waflowy od temachem (allegro) i byłem zadowolony. Szło tym osuszyć cały samochód. Później kupiłem fluffy i lipa... ciągle nie szło dotrzeć tak auta, żeby było suche. Później miałem ręcznik z sonaxa i to samo. Teraz znów postawiłem na waflowy (ADBL) i jestem zadowolony. Także, jeśli chodzi o wycieranie auta to jak dla mnie tylko ręczniki waflowe.

 

Jeśli waflowy to raczej przyklepywanie a nie wycieranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się słów. Chodzi mi o efekt suchego auta. Oczywiste jest, że nie "ciągnę" go od maski po klapę bagażnika. Wysuszę nim auto lepiej. Wg mnie więcej wchłonie niż fluffy.

 

Może czujesz, że się czepiam, ale w końcu na tym forum decydują szczegóły ;-)

Ja mam wafla od Flexipads i też osuszam poprzez wklepanie, potem poprawka Gyeon i duży kombiak suchy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ręcznik do osuszania polecacie w kwocie do 50 złotych?

Podobne pytanie zadałem kiedyś w Shining Car Katowice i polecono mi ręcznik polskiej firmy Kaja, z jedwabnym obszyciem. Taki: http://www.kaja.szczecin.pl/4991,rlcznik-z-mikrofibry

 

30 zł w promocji. Jestem przezadowolony: cholerstwo ciągnie jak głupie, przy tym mięciutki, delikatniutki. Pranie w szarym mydle i płukanie w occie nie robi na nim wrażenia. Bardzo fajny stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon jest super ale za 50 zł to ja mogę sobie kupić ręcznik 40x40 do osuszania motocykla :)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Mi się udało większy bo 60x80 GYEON Q2M Soft Dryer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon jest super ale za 50 zł to ja mogę sobie kupić ręcznik 40x40 do osuszania motocykla :)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Mi się udało większy bo 60x80 GYEON Q2M Soft Dryer ;)

 

Jak się sprawuje Soft Dryer? Jesteś zadowolony z zakupu? Słyszałem że jest dużo lepszy od zwykłego Fluffyiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gyeon jest super ale za 50 zł to ja mogę sobie kupić ręcznik 40x40 do osuszania motocykla :)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

Mi się udało większy bo 60x80 GYEON Q2M Soft Dryer ;)

 

Jak się sprawuje Soft Dryer? Jesteś zadowolony z zakupu? Słyszałem że jest dużo lepszy od zwykłego Fluffyiego

 

Hmmm po 2 Fluffy czas było zmienić na coś lepszego. Nie wiem jak obecnie wygląda jakość, ale moje powędrowały do progów i zderzaków.

Soft Dryer spisuje się poprawnie, fajny bezkrawędziowy ręcznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.