Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Ale pierw można wydmuchać ile sie da.

 

Ale czy przy takim wydmuchiwaniu/zdmuchiwaniu wody z auta w miejscu którędy "uciekała" kropla nie powstaje zaciek ?

Tzn czy to miejsce nie wysycha szybciej i robi się ślad ? Może i głupie pytanie, ale nie używałem nigdy takiej dmuchawy :)

Ps. czy takie dmuchawy dają cieplejsze powietrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]stawek[/ref], Dobrze kombinujesz.

Używamy w pracy dmuchawy do osuszania samochodów. Jeśli samochód nie jest nawoskowany to osuszanie dmuchawą kiepsko się sprawdza.

Jeśli jest gorąco to faktycznie ciężko osuszyć tak, żeby nie powstały waterspoty, nawet jeśli jest dobry kropling. Co prawda takie świeże waterspoty po dmuchawie usuniesz nawet samym wilgotnym ręcznikiem.

Jednak nie wyobrażam sobie częstego mycia bez dmuchawy. Jeśli miałbym pod opieką jedno auto to na pewno nie skusiłbym się na taki zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
BOA to ręcznik do QD, wosku itp a nie do osuszania :mrgreen:

 

To prawda, ale w przypadku bardzo delikatnych lakierów jak np. "japońska czerń" można go używać po umyciu auta na zasadzie: pierwsze przetarcie mokrego lakieru ręcznikiem podstawowym, spryskanie QD i dotarcie CP BOA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
676528 Może ktoś doradzić, który wafel lepiej wybrać?

POORBOY'S WORLD Waffle Weave Drying Towel czy PROFI POLISH WASSER MAGNET ANTRACYT?

 

Z tych dwóch wg mnie lepszy jest Profi Polish.

Poza tym polecam wafla Sonusa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
676568 No właśnie na temat Sonusa czytałem kilka pozytywnych opinii ale niestety nie mogę go nigdzie znaleźć w polskich sklepach :(

 

Też nad tym ubolewam bo dokupiłbym jeszcze jeden. Mimo, że mój ma już 4 lata to chłonie wodę lepiej niż dwa nowe wafle innych firm, które kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.