Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

macie czasem problemu z waflami do szyb, że strasznie pylą? Kupiłem takiego wafla "taniego" w Mr Cleaner i po którymś już praniu, nadal pyli. 
Ostatnio dorwałem wafla za 3zł z DINO. Ten juz po praniu nie pyli  

Ten zielony z dino?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość orzech_1983

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad ręcznikiem do osuszania to Gyeon Silk Dryer jest świetny. Cena niestety wysoka, ale wciąga wodę rewelacyjnie o wiele lepiej niż fluffy. Mam go już odkąd się pojawił w sprzedaży i dalej działa tak samo. Fluffy dier poszedł w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. 

Czy może ktoś polecić jakąś dmuchawe do osuszania samochodu z własnego doświadczenia? W garażu jak znalazł by sie przydała ;)

Akumulatorowe jak maja sie do tych z kablem? Warto kupic akumulatorową używając w domu czy lepiej do sieci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, MichałES napisał:

Witam. 

Czy może ktoś polecić jakąś dmuchawe do osuszania samochodu z własnego doświadczenia? W garażu jak znalazł by sie przydała ;)

Akumulatorowe jak maja sie do tych z kablem? Warto kupic akumulatorową używając w domu czy lepiej do sieci? 

Metrovac. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
1 godzinę temu, MichałES napisał:

Nie chce się narzucać , ale co z tym filmikiem ? :-)

Niestety nagrałem, na srebrnym lakierze i g$wno widać w obiektywie mojej kamerki.... więc albo zadowoli Cię to - chociaż wątpię:

albo szukam "ciemnego" zawodnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Niestety nagrałem, na srebrnym lakierze i g$wno widać w obiektywie mojej kamerki.... więc albo zadowoli Cię to - chociaż wątpię:

albo szukam "ciemnego" zawodnika...

Elegancko to działa :good: tylko martwi mnie ,że w opisach piszą 10min na aku działanie szkoda ,że nie ma też wyjście na kabel :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.