Skocz do zawartości
paperson

Work Stuff Monster Drying Towel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie podać skład ręcznika polyester / polyamid?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Birkhof napisał:

Czy ktoś jest w stanie podać skład ręcznika polyester / polyamid?

Niestety u siebie nie znalazłem takiej informacji na etykiecie 🙂

trzeba pytać producenta. @Good Stuff skład nie jest tajemnicą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Birkhof @Tomas22 Pewnie ,że nie jest to żadna tajemnica. Zresztą już kiedyś padło tutaj o to pytanie. Wszystkie nasze fibry to 80/20.

Oczywiście zastanawialiśmy się nad innymi blendami 75/25 czy 70/30, mieliśmy trochę takich fibr i szczerze z praktycznego punktu widzenia nie widać różnicy. Natomiast jest znaczna różnica w cenie 😉 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Good Stuff napisał:

@Birkhof @Tomas22 Pewnie ,że nie jest to żadna tajemnica. Zresztą już kiedyś padło tutaj o to pytanie. Wszystkie nasze fibry to 80/20.

Oczywiście zastanawialiśmy się nad innymi blendami 75/25 czy 70/30, mieliśmy trochę takich fibr i szczerze z praktycznego punktu widzenia nie widać różnicy. Natomiast jest znaczna różnica w cenie 😉 

Dzięki za odpowiedź - ja mam czarne uni i już różnica w cenie mnie za dużo razy zgubiła 😄 więc już się tym nie sugeruję i muszę szukać tych kilku % 😄 Nie miałem ręcznika w rękach więc się o nim nie wypowiem ale dzisiaj wjechał testowo Wasz Albino - wszystkie inne pędzelki skończą w koszu poza kilkoma zawodowcami jak VP niebieski czy Atlasta (ale to tylko na hardkorowe akcje). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj współpracowałem z Monserem, jest super, chłonie bajecznie i wykonanie z górnej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi