Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Wax Paradise, dzięki za tłumaczenie :good: jeszcze dodam

SHOWROOM SHINE

 

SHOWROOM SHINE preparat woskujący przeznaczony do zabezpieczania karoserii samochodowej.

 

 

Właściwości:

SHOWROOM SHINE zawiera NANO-MOLEKUŁY , które zwiększają ochronę lakieru. SHOWROOM SHINE dzięki zawartości emulsji polidimetylosiloksanowej i nadaje głęboki połysk czyszczonym powierzchniom oraz zapewnia przyjemny zapach. SHOWROOM SHINE jest antystatyczny oraz może być stosowany na wszystkich powierzchniach samochodów (szyby , plastiki, lusterka, listwy)

wg. tych informacji podejdzie do wosku naturalnego? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Jutro pewnie mi przyjdzie paczka a w niej FK425 więc będę go testował.

Mam nadzieje, ze będzie fajnie współgrał z woskiem Collinite 476 i wystarczy na stostunkowo długo. (poprzedni miałem QD Megsa - to zwykłe, najtańsze i w sumie bez rewelacji a zniknęło bardzo szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Jutro pewnie mi przyjdzie paczka a w niej FK425 więc będę go testował.

Mam nadzieje, ze będzie fajnie współgrał z woskiem Collinite 476 i wystarczy na stostunkowo długo. (poprzedni miałem QD Megsa - to zwykłe, najtańsze i w sumie bez rewelacji a zniknęło bardzo szybko).

ja tam z niego jestem zadowolony, QD wydajny i nadaje bardzo przyjemnej śliskości lakierowi porównując np do wspomnianego QD megsa który rzeczywiście szału nie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk, pomyśl jeszcze nad stjarna gloss silke detailer też całkiem dobry i tani pachnie podobnie jak fk a nawet odrobinę mniej chemicznie, i z tego co zauważyłem jest też trochę słabszy od 425 ale do regularnego przecierania autka w zupełności daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako QD -Meguiar's Last Touch moze to byl by zloty srodek ?

Ja od prawie trzech lat używam LT, zarówno w roli QD jak i lubrykanta do glinki, i bardzo go sobie chwalę. Może (jako QD) i nie jest tak rewelacyjny jak Pro Detailer od CG ale w proporcji cena do jakości wychodzi świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

daniels, CG Pro, Stjarna Silke, SV Quick Finish, Migliore Endurance,Sonus Carnauba Spritz, RG Clearmist etc itp ;) Ale Field Glaze to naprawdę bardzo fajny produkt ( i nie mówie tego dlatego że sam ostatnio kupiłem :P ) , polecam, nie tylko do wosków Zymola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używacie LT jako osuszacz? Po spłukaniu umytego samochodu ( gdy jest jeszcze mokry ) psikacie LT na lakier i dopiero wycieracie??

 

Ja dokładnie w ten sposób używam LT jako wspomagacz osuszania. Wystarczy mgiełka na panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent: Zymol cream i Zymol Carbon- poszukiwana alternatywa dla Field Glaze, ma ktoś jakieś doświadczenie?

 

Stosowałem CG Pro i Sonus Carnauba Spritz na Carbona - moge oba polecić z małą przewagą na CG (lepiej pachnie :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aqua Wax 500 ml plus 2 sztuki ściereczek z microfibry

 

Aqua Wax marki Autoglym jest super szybkim produktem przeznaczony do otrzymania genialnego połysku (bez żadnych smug) na wszystkich zewnętrznych powierzchniach, nawet jeśli pojazd jest mokry po myciu.

Bezpośrednią korzyścią jest to, że nie ma potrzeby wycierania do sucha samochodu między myciem i polerowaniem.

 

Brylantowy wysoki połysk wykończenia może zostać osiągnięty w ciągu ułamka zwykłego czasu.

 

Produkt zawiera wosk Carnauba co wpływa na wyjątkową trwałość połysku. Aqua Wax jest odpowiedni do wszystkich rodzajów lakierów metalicznych oraz gumy, tworzyw sztucznych i szkła.

 

Wysokowydajny. Na jedną aplkacje samochodu śrdniej wielkości (Audi A4 Avant) potrzeba ok. 15 gram. Opakowanie wystarczy więc na ok. 30-40 woskowań.

 

Po umyciu auta i lekkim wytarciu należy spryskać lakier niewielką ilością Aqua Wax a następnie jedną microfibrą przetrzeć powierzchnię a drugą wypolerować. Idealny środek, wożony w aucie , umożliwia utrzymanie lakieru w nienagannej czystości i extra połysku. Czynność należy powtarzać co 3-4 mycia (częściej nie zaszkodzi) gdyż produkt nie ma takiej samej wytrzymałości jak czysty wosk. Jednak ze względu na swoje bardzo praktyczne cechy użytkowe należy do jednych z najbardziej popularnych kosmetków na Wyspach.

 

Zawiera Wosk Carnauba

Zastosowania :Fast - wosk w stanie płynnym

Pojemność 500ml

W zestawie dwie ściereczki z mikrofibry

 

 

TAKTO DZIAŁA

 

aquawax1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.