Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie pytanie do tego wosku, mam cleaner Duraglossa #652. Lepiej kupić cleaner od DoDo żeby pasował do Crusha czy Duragloss też da radę? Nie będzie problemu z kupnem, ale jeżeli Duragloss też będzie pasował, to bez sensu kupować inny cleaner.

 

Pod Dodo każdy cleaner da radę. Wiadomo, że najlepiej, gdy stosuje się cleaner dedykowany / tego samego producenta, co wosk. Ale Dodo nie jest wymagającym woskiem, jeżeli chodzi o cleaner, a D #652 jest dobrym cleanerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam się pod pytanie kolegi :)

 

który Dodo do takiego lakieru? Blu Odissea

 

Na podobny color w Corsie kladłem wpierw PB Black Hole a potem wziałem wosk dodo

Purple Haze i jak na lakier w tragicznym stanie zrobił bardzo fajna robote. Auto od tygodnia stoi na dworze i codziennie moknie a kropelki są jak nowe :)

Ogólnie chciałem Dodo Blue Velvet ale akurat nie bylo samplerów, i w sumie nie załuje Purple Haze zrobił ładna robótke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam się pod pytanie kolegi :)

 

który Dodo do takiego lakieru? Blu Odissea

 

Na podobny color w Corsie kladłem wpierw PB Black Hole a potem wziałem wosk dodo

Purple Haze i jak na lakier w tragicznym stanie zrobił bardzo fajna robote. Auto od tygodnia stoi na dworze i codziennie moknie a kropelki są jak nowe :)

Ogólnie chciałem Dodo Blue Velvet ale akurat nie bylo samplerów, i w sumie nie załuje Purple Haze zrobił ładna robótke ;)

dzięki za podpowiedź :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

woof, dzięki za info, nie czekałem jednak z odpowiedzią i sam postanowiłem sprawdzić w sobotę - dobrze, że się trzyma. Na jesień/zimę położę już coś trwalszego. Pewnie Cooli albo Hi Temp ;)

Póki co, korzystam z dobroci aury i wypróbowuję testery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

SN Hybrid - to bardzo twardy wosk. Aplikacja jak aplikacja - stosunkowo łatwo się docierał. Zapach pasty do podłóg, cos jak Coli, FK itp.

Trwałości nie testowałem ale miesiąc z kawałkiem, puki go nie zdjąłem, leżał ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainforest Rub za to super pachnie. Chyba najbardziej mi się podobał ze wszystkich wosków DJ które miałem. Całkiem możliwe, że będzie zabezpieczał lakier przez te 2 miesiące, ale na super kropelki raczej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem swiezo po aplikacji semplerka Purple haze pro i jesli chodzi o aplikacje to najgorszy wosk z jakim mialem do czynienia :shock: Ciezko sie go naklada,caly sie kruszy,rownie ciezko sie go poleruje i zostawia smugi co juz dawno mi sie nie zdarzalo :? Na dodatek strasznie wszystko brudzi :/ Na pocieszenie ciekawy look i odpychanie wody na najwyzszym poziomie,ale czy warto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.