Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

ja nałożyłem BV na czarną perłe to lakier wyglądał jakby był tłusty. na granatowym wyglądał dużo lepiej ;) ogólnie nie polecam BV na czarny, chyba, że mój lakier jest jakiś specjalny. na wiosne będe robił korekte w czarnym, który jest podobno perłą, ale bliżej mu do normalego i nakładał BV to moge sie podzielić opinią. chyba, że teraz będziesz woskował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tutaj mamy Dodo Juice Lime Prime Lite + Dodo Juice Diamond White Hard Wax po 2000 km. Nakładany 27.04

bez glinkowania.

 

Tydzien temu myty Dodo Juice Born To Be Mild

i kilka razy w międzyczasie opłukiwany wodą demineralizowaną na bez dotyku.

 

 

Maj%25C3%25B3wka%2520i%2520Wroc%25C5%2582_7010.JPG

 

 

 

 

Maj%25C3%25B3wka%2520i%2520Wroc%25C5%2582_7011.JPG

 

Maj%25C3%25B3wka%2520i%2520Wroc%25C5%2582_7014.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio zakupiłem swój pierwszy zestaw kosmetyków i w weekend "zaatakowałem" dwie swoje bmw - czarne e30 i zielone e23

Na obie nałożyłem Dodo Juice Purple Haze PRO i jestem bardzo zadowolony - wiadomo, mam minimalne doświadczenie, więc pewnie moja opinia nie jest bardzo miarodajna.

Pomimo tego, że woskowałem auta pierwszy raz poszło sprawnie.

Co do zużycia (jako, że nie miałem pojęcia ile zejdzie pytałem się tu, na forum) - po 2 autach ubyło ok 15-20% opakowania 30ml, więc uważam, że spokojnie na 8-10 aplikacji starczy.

Gwoli ścisłości - wcześniej auta glinkowałem i aplikowałem AF Tripple żółtym Germanem.

Tyle moje 2 grosze - może ktoś równie "zielonemu", jak ja się przyda :)

 

edit: Jest to jednak Pro czyli hybryda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę się zapytać konkretnie, bo nie ma konkretnej odpowiedzi. Czy wszystkie woski DJ mają taką słabą "wytrzymałość"? Chciałbym użyć DJ PH ze względu na połysk ;) na okres do zimy, woskując co ok. 8 tygodni, myjąc/opłukując 1-2 razy w tygodniu. Auto oczywiście będzie po korekcie i wcześniejszym użyciu DJ LP, parkujące czasem w garażu, większość pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zapytać konkretnie, bo nie ma konkretnej odpowiedzi. Czy wszystkie woski DJ mają taką słabą "wytrzymałość"? Chciałbym użyć DJ PH ze względu na połysk ;) na okres do zimy, woskując co ok. 8 tygodni, myjąc/opłukując 1-2 razy w tygodniu. Auto oczywiście będzie po korekcie i wcześniejszym użyciu DJ LP, parkujące czasem w garażu, większość pod chmurką.

Do zimy powino być dobrze ale może trzeba bedzie woskować trochę częściej niż 8tyg, ale to sam będziesz widział.

A na zimę coś trwalszego.

 

PS. Pozdrawiam OKP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zimy powino być dobrze ale może trzeba bedzie woskować trochę częściej niż 8tyg, ale to sam będziesz widział.

A na zimę coś trwalszego.

 

To może wezmę odrazu Colli 476 lub FK 1000P?

 

 

PS. Pozdrawiam OKP ;)

 

Dzięki :) Chciałbym wyszykować konkretnie auto do jesiennego zlotu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.