Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

VHG da najlepszy look i chyba jest najprzyjemniejszy w pracy wzgledem 2 pozostałych.Trwalość będzie ciezko wydłużyc przez duzą ilosc wypelniaczy w kazdym z nich.

Też mi się tak wydaje, ale chyba miesiąc wytrzyma?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lakier powinien być czysty, oczyszczony z asfaltu i drobinek metalicznych, wyglinkowany. Pod woskiem powinien leżeć cleaner, wosk aplikujesz aplikatorem gąbkowym np. słoneczkiem Megsa, po upływie 5-10 minut polerujesz mikrofibrą nałożony wosk. Kładąc wosk lakier nie powinien być nagrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AST_KRK, woskujesz auto, odczekujesz, przejeżdżasz palcem i masz taki efekt:

igp3547.jpg

(zdjęcie zapożyczone z jakiegoś tematu forum)

Jeśli uzyskałeś taki efekt jak na zdjęciu to możesz polerować, jeśli wosk jest jeszcze mokry to czekasz jeszcze kilka minut i powtarzasz test.

 

Ogólnie polecam: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 8819#18819

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie odnośnie Supernaturala Hybrid - jak jest z aplikacją i polerowaniem ? pytam bo zasłyszałem że jest średnio pod tym względem, tzn aplikacja ujdzie ale przy ścieraniu trzeba sie namachać a tego nie nawidze gdy wosk nie wpółpracuje, szukam czegoś co banalnie się poleruje. Pytanie drugie - co wziąć do czarnej perły - Hybrida czy Rain forest rub ? generalnie pominmy trwałość a skupmy się na wyglądzie, bo wiem że Hybrid poleży dłużej raczej. cleaner to Dj SN Micro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam jaki samplerek dodo wybrać do srebrnej perły, light fantastic, diamond white czy coś zupełnie innego? Może jakiś dedykowany do żywych kolorów, które w inny sposób podpiją jasny lakier? Tych samplerków dość dużo jest a zamierzam jeden nabyć i poeksperymentować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.