Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

Do zimy powino być dobrze ale może trzeba bedzie woskować trochę częściej niż 8tyg, ale to sam będziesz widział.

A na zimę coś trwalszego.

 

To może wezmę odrazu Colli 476 lub FK 1000P?

Można któryś z w/w lub inny sugerowany na zimę i np. próbkę wosku DJ/innego i sam zobaczysz ;)

 

PS. Pozdrawiam OKP ;)

 

Dzięki :) Chciałbym wyszykować konkretnie auto do jesiennego zlotu :evil:

ojj.. ostatni zlot u mnie to Ślesin 2008 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

te ~2 miesiące trwałości to chyba nie tak źle jak na woski naturalne

jeśli komuś zależy na trwałości, wtedy powinien wybrać te z serii PRO

lub SuperNatural Hybrid, który zimą spokojnie daje radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W1Michal, tak, położony. Aplikacja - bywały ciekawsze woski. Polerowanie - bardzo przyjemne. Efekty wizualne, ciężko coś powiedzieć konkretnego, bo kładziony był na Achillesa + CG Glosworkz. Kropelkowanie po tygodniu z tego co wiem było idealne. Auto zobaczę teraz dopiero w połowie października, więc zdam relację, czy się trzyma ;)

 

251703_4633138112325_1566260737_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, jak chcesz kupić Blue velvet Pro to kup Purple Haze Pro ;)

miałem oba i sprzedałem BV bo kiepsko się go aplikuje (jest z grupy hard waxów DJ) zalepia aplikator i się słabo rozsmarowuje. PH jest miękki i dużo przyjemniejszy w nakładaniu choć całokształt oceniam bardzo średnio - ingi przeciętne, trwałość ok 1,5 miecha latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
stosował ktos moze supernaturala na black hole?

 

Ja kładłem Supernatural na BH. Nie zauważyłem aby osłabił trzymanie się wosku. Robiłem porównanie z BH i bez. Różnica zauważalna. Lakier ciemny grafit. Po 1,5 miesiąca kładłem nowy wosk to SN jeszcze się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Mam prośbę do osób z większym doświadczeniem o zapozycjonowanie wosków Dodo na tle konkurentów od Z i SV.

Tak jakoś wyszło, że woski Dodo zupełnie pominąłem w swojej detailingowej drodze a zawsze mnie do nich ciągnęło, zwłaszcza do Purple Haze i Supernaturala.

Czy jest ktoś na forum, kto używał zarówno wspomnianych wosków jak czegoś od Z albo SV?

Będę bardzo wdzięczny za spostrzeżenia i porównania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, moim zdaniem najlepszy z dodo to rain forest rub, jest świetny w pracy, super pachnie , tylko trwałość to około miesiąca przy sprzyjających wiatrach, ale jest rewelacyjny i zostawia wspaniały blask, moim zdaniem przewyższa wyglądem carbona,

purple haze jakoś za bardzo do gustu mi nie przypadł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z SN byłem zadowolony, nie odstawał moim zdaniem od konkurencji od Z i SV w swojej kategorii cenowej. A akurat w piątek położyłem na auto Rubbish Boys Juiced Edition i póki co wrażenia są bardzo pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.