Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tu musze podziekowac Nox-owi za jego gadanie na temat woskow DoDo, wiekszosc juz testowalem ale chyba najbardziej podoba mi sie DoDo Purple Haze pieknie pachnie fajnie sie naklada nadaje super polysk, osobiscie nie mialem przyjemnosci porownac z Zymölem itp, ale mam nadzieje ze wkrotce sie uda :)

Akurat znalalzlem stare Volvo V40 z 1990 R czerwony kolor mocno zniszczony i wydaje sie ze wyszlo dobrze.Nie mialem juz Banan z DoDo bo mozna by porownac.

Ponizej kilka fotos

ace553fd3bcca9dam.jpg

2c33b5d4c5d8bd64m.jpg

03a0ad3206f7f39em.jpg

88ae270d661c848em.jpg

Efekt koncowy

cbc7c31399ae39d9m.jpg

94dd0dd1a8baf2c1m.jpg

10132069545081edm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
DoDo Purple Haze pieknie pachnie fajnie sie naklada nadaje super polysk

 

Zgadzam się w 101% :) Nie mam co prawda porównania do innych wosków DJ,poza malutkim epizodem z Hard Candy,ale z drugiej strony niczego wiecej raczej nie wymagam od letniego wosku ;) Sam co prawda przechodze raczej na pełny system Zaino i żegnam się z carnaubą, ale miło jest sobie dla relaksu ponakładać taki wosk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczyście ta czerwień wyszła ;) Będzie trzeba kolejnego sampla Dodo zamówić ;)

 

Tooo gdzies rozdawaja sample?

Przejrzyj "forumowe" sklepy, np w all4auto, są 30ml sample (30-32pln). Starcza to na kilka aplikacji, więc w sam raz (do testów i wyboru tego który odpowiada nam najbardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczyście ta czerwień wyszła ;) Będzie trzeba kolejnego sampla Dodo zamówić ;)

 

Tooo gdzies rozdawaja sample?

Przejrzyj "forumowe" sklepy, np w all4auto, są 30ml sample (30-32pln). Starcza to na kilka aplikacji, więc w sam raz (do testów i wyboru tego który odpowiada nam najbardziej).

Albo www.mrcleaner.pl www.dodojuice.pl www.snbkosmetyki.com.pl wszyscy maja male opakowania 30ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczyście ta czerwień wyszła ;) Będzie trzeba kolejnego sampla Dodo zamówić ;)

 

Tooo gdzies rozdawaja sample?

Przejrzyj "forumowe" sklepy, np w all4auto, są 30ml sample (30-32pln). Starcza to na kilka aplikacji, więc w sam raz (do testów i wyboru tego który odpowiada nam najbardziej).

Albo www.mrcleaner.pl www.dodojuice.pl www.snbkosmetyki.com.pl wszyscy maja male opakowania 30ml

 

Dzieki ja dopiero stawiam tu pierwsze kroki wieeec mam nadzieje ze zrozumiecie takie lamerskie pytania..... W sumie najwyzsza pora wyprobowac cos z polki wyzszej niz moja obecna...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przywitanie sezonu mam za sobą ręczną aplikację Lime Prime & Diamont White na trzech autach (2 srebrne i jedna biała perła). Na testy trwałości przyjdzie jeszcze czas, chociaż w sezonie wiosenno-letnim wystarczy 2 tygodnie ;) Wosk bardzo ładnie pachnie i wyciąga blask, łatwy w aplikacji. Do tej pory pracowałem (ręcznie) na Meguiar's NXT i #16 oraz Zymolu, ale Dodo na pewno nie będzie się nudzić na mojej półce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie warto, z DODO warte polecenia są jedynie szampony, cleaner Lime Prime Lite, Lime Prime, glinka i ręcznik waflowy. Szkoda pieniędzy na ww. woski chyba, że masz możliwość kupienia samplera i sprawdzenia. Woski Dodo wyglądają bardzo ładnie na lakierze ale są meeeega nietrwałe-bardzo konkursowy wygląd. Polecam przetestować jedynie w kategorii ciekawostek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

firmek, moim zdaniem Supernatural to fajny wosk , miałem nałożony na aucie równolegle z zachwalanym Carbonem i nie widziałem żeby w jakikolwiek sposób od niego odstawał. Inna sprawa że akurat ja jestem ostatnią osoba która poszukuje w woskach trwałości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meeeega nietrwałe-bardzo konkursowy wygląd
Super, jak dla mnie idealna rekomendacja na lato, serio :) Ok, jesli wytrzyma do miesiaca to niczego wiecej nie oczekuje od trwalosci.

Wlasnie, odnosnie Supernatural widze, ze w sklepach sa oferowane dwa. Roznica w cenie prawie x2:

290 zl:

325b1b029226e29ea719022c1c6a2864.jpg

580zl:

bfc5d7ff76f27442821ca8baee674ab9.jpg

 

Powiem szczerze ze w przypadku ceny tego drugiego bardziej pociaga mnie SV Glacier.

 

W kazdym razie, skad ta roznica w SN? Kiedys czytalem o problemach z trwaloscia SN. Dodo mial wyposcic SN wersja 2. To bylby ten drugi wosk a ten przed "upgradem" to ten tanszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

firmek, wersja Iroku,czyli ta drewniana wychodzi z opcją ponownego napełnienia opakowania, coś jak Zymol Vintage ;) Jest to ten sam wosk w środku. A już najlepiej iść w sampler który jest mega wydajny a kosztuje względnie mało.

 

Dodo mial wyposcic SN wersja 2.

 

SN 2.0 jest już na rynku od dłuższego czasu, zdaje się że v 1.0 już jest całkowicie wycofana z obiegu.

 

Marek__82, nie używałem Blue Velvet, miałem za to sampler Purple Haze. Fajny wakacyjyny wosk, jak masz czas żeby woskować auto co dwa tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.