Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@imola33 Bubble Shock od Ultracoat wydaje mi się lepszy od Shampoo +, ale nie mam aż takiego porównania, bo pracuję hobbystycznie. Z tego co widziałem to @Streatrównież pracuje na Ultracoat

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Do naprawienia w F4 dziura w boku siedziska, do wymiany pewnie cała gąbka, bo nie sądzę, żeby w tapicerstwie istniały naprawy punktowe Wyceniono to na 300 złotych, dobra cena?
7281a110b2830a4de75a2d9f05ec201c.jpg

Kupiłbym za to pewnie dwa fotele, ale będą w ewentualnie tylko trochę lepszym stanie, bez dziur, ale z wygniecioną gabką. Chciałbym, żeby było na lata.

Wziąłem się trochę za niego. Będzie dobrze

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke używam go do czyszczenia wnętrza, spełniał moje oczekiwania, dobrze czyścił plastiki. Był na tyle mocny, że ściągał dressingi i można było położyć coś nowego. Wiem że mogę go zastąpić APC, ale je zazwyczaj trzeba wymywać. Wolałbym już jakiś interior cleaner o podobnej sile czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dpniemczyk @dpniemczyk

Całkowicie Cię rozumiem, jakbym sam robił wnętrza to pewnie robiłbym Apc 1:10 i wymywał, ale 90% tego robi moja żona i tutaj stawiam na bezpieczeństwo i wolę zapłacić za Interior cleaner i mieć gotowy i bezpieczny bez wymywania.Zwłaszcza żeby nie zepsuć komuś auta.

Niestety już się mi zdarzyło że przy uwielbianym Koch GS mi wyszły białe plamy, a kiedyś czyszcząc busa budowlanego który nie chciał się doczyścić i 1:10 nic nie ruszało i dopiero 1:3 ruszyło ale decha była cała biała.Na szczęście powoli ale zeszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu Robiłem szkolenie z aplikacji folii PPF w Prime Auto Spa w Lublinie, mają również swoją folię PPF która jest dobra jakościowo i cenowo też ok. Dla mnie spoko bo szybko się zwróciło.  Kontakt znajdziesz na ich stronie http://www.primeautospa.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czester na bsd nie ale na większości qd inne siadają zmienia się hydro itd trwalosc kanapki random. 

Na ssw za to nie bardzo się chciały przyklejać. Powinny być śliskie z zostawała tępota ssw. 

Sprawdź inaczej się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&S Xpress Interior Cleaner - warty tych pieniędzy? Faktycznie jest tak dobry, że gdyby mógł, to zrobiłby jeszcze masaż pleców? 😄 W cenie pół litra mam 5 litrów Carlaba, którym mi się super pracuje. Nie wiem w sumie, co mógłby lepiej zrobić od innych interior cleanerów, ale sporo osób zachwala, więc pytam czy jest coś na rzeczy, czy to kolejny z produktów wychwalanych pod niebiosa przez pewne środowisko związane z opti 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 Ja totalnie nie pojmuje podniety tą marką. W USA gdzie jest tanie, można zachwalać bo jest spoko. U nas gdzie cena jest Premium - raczej nie jest warty.

Miałem Bead Maker - słaby jest, krople koślawe i trwałość mizerna.
Brake Buster - Nic nadzwyczajnego nie robił. Do mycia rzeczywiście brudnych felg tylko bez rozcieńczenia dał sobie radę, gdzie AngelWax Billberry w 1:10 nie miał problemu.
Xpress Interior miałem tylko końcówkę od kolegi, wystarczyło na przód samochodu (deska i boczki, na tunel nie starczyło). Tak samo. Nic nadzyczajnego. Mój ulubieniec CarPro Inside w rozcieńczeniu 1:5 radzi sobie równie dobrze, a nie daje tak nachalnie po nozdrzach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.