Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 godzinę temu, lesniczy3 napisał(a):

Czołem miał ktoś może styczność z Takim ręcznikiem od moje auto ?

 

Godzinę temu, lesniczy3 napisał(a):

No to w takim razie zostaje dylemat między mniejszym a większym.

 

54 minuty temu, pablo15005 napisał(a):

@lesniczy3 weź oba 😁 dużym oblecisz autko a mały do resztek co wypłynie z pod lusterek itd. Ja przy wydmuchiwaniy wody będę go używal i rinsless 😉 za te pieniądze warto bardzo 

Brać oba 🙂

2023-09-08-11-09-42.jpg

Powolutku zbieram materiał filmowy i testuje - 4 prania już były 🙂

 

A te już widzieliście ? 🙂

2023-09-07-09-16-52.jpg


2023-09-07-09-18-01.jpg


2023-09-07-09-18-16.jpg


2023-09-07-09-18-38.jpg


2023-09-07-09-21-26.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lesniczy3 said:

Czołem miał ktoś może styczność z Takim ręcznikiem od moje auto ?

Jak chcesz brać jeden, to bierz wiekszy, ale najlepiej oba xD Ja wiekszy stosuje normalnie do lakieru, a mniejszy na jakies wnęki drzwi, felgi etc. czyli miejsca gdzie mam troche bardziej wywalone na to czy sie porysuje czy nie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skav napisał(a):

Jak chcesz brać jeden, to bierz wiekszy, ale najlepiej oba xD Ja wiekszy stosuje normalnie do lakieru, a mniejszy na jakies wnęki drzwi, felgi etc. czyli miejsca gdzie mam troche bardziej wywalone na to czy sie porysuje czy nie

Mam jeszcze jakieś fluffy itp. To co większy czy mniejszy 🙂 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Domel napisał(a):

A te już widzieliście ?

Kupiłem 2 mniejsze. Do wnęk i do wyłapywania pojedynczych kropli na koniec suszenia są całkiem dobre. Do suszenia całego auta wolę LE ze względu na optymalną gramaturę i rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, skrzat06 napisał(a):

Co to za żółte "smarki"? Mam tego zawsze pełno na żony aucie i strasznie to upierdliwe. Jak się tego łatwo pozbyć, bo walczę z tym co mycie... 

Pszczele odchody. Usuwasz je produktami typu "bug / insect remover".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady na temat wyboru wosku dla kogoś (wujek 🙂) kto do tej pory używał smarowideł typu K2, autoland itd. Wosk ma być maksymalnie długo "żywotny", przystępny cenowo, wygląd i przyjemność z aplikacji bez znaczenia. Lakier nie będzie przygotowywany, myślę że IPA to max. Myślałem o klasyce czyli colinite 476s ale może przez ostatnie lata pojawiło się coś wartego uwagi także chętnie wysłucham propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, lesniczy3 napisał(a):

Potrzebuję porady na temat wyboru wosku dla kogoś (wujek 🙂) kto do tej pory używał smarowideł typu K2, autoland itd. Wosk ma być maksymalnie długo "żywotny", przystępny cenowo, wygląd i przyjemność z aplikacji bez znaczenia. Lakier nie będzie przygotowywany, myślę że IPA to max. Myślałem o klasyce czyli colinite 476s ale może przez ostatnie lata pojawiło się coś wartego uwagi także chętnie wysłucham propozycji.

To nie lepiej spray wax jakiś? Czy musi być wosk twardy? Kupisz mu puszkę użyje raz w życiu a psikacz bedzie mogl po kazdym myciu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lesniczy3 jak nie ma zamiaru przygotowywać to chociaż jakiś cleaner wax.
Ja zaproponuję Colinite 325 Auto Cleaner Wax + podbicie Sonax BSD

+1

Miło wspominam meguiars cleaner wax


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 05:53, marcineke napisał(a):

GS jest bardziej uniwersalny i mocniejszy, można go stosować do woli na zewnątrz i z głową wewnątrz

Jak dla mnie GS jest tak bezpieczny, że szansa na zrobienie nim sobie bałaganu jest absolutnie minimalna. Ja go nawet nie wypłukuję z plastików (z lenistwa) i nie ma z nim problemów. Waliłem koncentratem po paru plastikach i też nic się z nimi nie działo. Ba, mam znajomego, który do totalnych szczurów typu auta po budowlańcach i rolnikach używa VB od Kocha (produkt, który ściąga brud z lakieru lepiej niż prewashe innych producentów, więc jest moc), zarówno do plastików i materiałowych foteli. Nie popieram, ale żadnych reklamacji od klientów do tej pory nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.