Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hej, szybkie pytanie - wyważanie kół i naklejanie ciężarków na felgi z powłoką. Robiliście tak kiedyś? Były jakieś problemy z trzymaniem się ciężarków? Patrząc na to jak mocna jest taśma z klejem nie spodziewam się, ale wolę się upewnić 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłupiałem… chcę kupić marolexa industry alka 3000 do prewashu - nigdzie nie jest napisane czy w zestawie są dysze płaskostrumieniowe, a jeśli nie to coś mi nie idzie szukanie ich jako dodatkowych akcesoriów… Im większy kąt i wydatek cieczy tym lepiej (najlepiej ta chyba 110’ żeby akcje były w miarę możliwości szybkie) Podzieli się ktoś? linkiem najchętniej bo prawdę powiedziawszy trochę mnie to już drażni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 Mam dokładnie taki sam. Na aukcji nie było nic wspomniane o dyszy płaskostrumieniowej a była schowana w pompce (niebieska, chyba 110°, super się sprawdza przy prewashu).

Jakbyś chciał dodatkowe to na stronie Marolexa są zestawy dysz: 

https://sklep.marolex.pl/category/akcesoria-dysze

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV kilka tygodni temu położyłem na bh zymol carbon na srebrny i efekt mi bardzo przypadł do gustu.
Fakt ze srebrny metalik to szerokie pojęcie kolorystyczne i pewnie efekt będziesz musiał sam wypróbować jak to zwykle bywa w zabawie z konkretnym lakierem.

Kiedyś nawet tu na forum spotykałem opinie iż bh i wd to to samo praktycznie i pamietam że testowałem np wd na czarnym z palety mercedesa i tez siadał ładnie. Było to ponad dekadę temu wiec pamięć zawodna ale nie pamietam żadnych większych różnic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zrobiłem sobie separator do odkurzacza przy pracach w domu (gładź, gruz itd...) - niestety nie jest zbyt stabilny i potrzebuję podstawy na kółkach do niego. Wydaje mi się, że gdzieś tu na forum ktoś wrzucał jakieś niedrogie rozwiązanie pod wiadro do mycia, ale nie mogę znaleźć - może ktoś ma akurat pod ręką linka. Dzięki

dNgwEzNl.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CarlosBlack napisał(a):

tak, tylko nie za miliony monet 😋

Ale jest inspiracja - kupię kółka meblowe, mam gdzieś płytę meblową, to frezarką zrobię z kwadratu koło i będzie gitara. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 mój alka 3k też miał dysze w zestawie
Bh plus 110 idealo dziala nie da się poprawić. 

Czy swojego marolexa też dostałeś bez opakowania/kartonu? Sam opryskiwacz w folii bąbelkowej. Mam od dość dawna axela 3000 i on przyszedł w oryginalnym kartonie producenta…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1509 a jak u kolegi? w ogóle ktoś, coś? Trochę mnie to zdziwiło, wolę się upewnić czy nie dostałem jakiegoś ulepa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie kupowałem w sklepie stacjonarnym ale faktycznie marolex był "solo" w przeciwieństwie do kwazarów które były w pudełkach (Venus i Mercury Super).

No i o to mi chodziło. Chociaż w sumie dziwne, bo pianownice mają ładnie w kartonach z instrukcjami, kartami produktu, akcesoriami itp. A opryskiwacz luzem, dysza w pompce i elo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, może ktoś przerabiał

Jaki pistolet na wąż ogrodowy ma "tryb" z dużym wydatkiem wody? Żeby to w zasadzie działało jako spust na węża a nie "zraszacz co nie popsuje kwiatków".

Czemu:

Myłem dzisiaj z osadu odpływ liniowy przy garażu. Pistoletem cellfasta nawet tego piachu nie ruszyłem. Zdjąłem pistolet i z samego węża wody leci 5 razy więcej. Wypłukane w 3 minuty.

Często z węża napełniam wiadra czy opryskiwacze. Czesto inne myte akcesoria czy dywaniki. Przydałoby się więcej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@analyzatorrada z własnego doświadczenia.

Najpierw trzeba założyć rękawiczki i wybrać ręcznie muł który zgromadził się w odpływie linowym a dopiero resztki piachu splukiwac woda. 

Ten piach z odpywu liniowego ma tendencje do zbijania się i zatykanie rury odpływowej z odpływu z garażu. Później trzeba wzywać speców od przepychania rur a Ci potrafią więcej zepsuć niż pomóc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.