Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@polll spoglądałbym na tego parkside a jak ci się nie spieszy to czekał na promkę. Mocno polecany jest lavor vertigo 26. Mam i przekornie nie polecę. Tyram go do auta i do kostki moc jest niby wszystko pancerne. Ale pistolet się zepsuł a gwarancja ogarnęła w jedyne ... trzy tygodnie. Lidl gwarancję ogarnia zwykle od ręki. Lidl ma też większy wydatek wody i to się przyda. Długoterminowo, zwijak węża raczej plus. 10m węża - dobre minimum żeby było wygodnie i żeby myjką nie jeździć. W komplecie sporo akcesoriów. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siws00n w casto masz obecnie wiadro 16l + pokrywa za niecałe 2 dychy, seria wypuszczona na otwarcie sklepu nr. 100 w pl 😉

@polll Powiem Ci tak... Od wielu lat sprzedaję myjki jako pracownik ciastkoramy i najlepszy stosunek jakości do ceny miały myjki firmy nilfisk, niestety od wielu lat u nas niedostępne, miały 5 lat gwarancji, jeśli gdzieś da się je dorwać to polecam vo jakościowo też świetne 😉Nie polecam firmy karcher, bardzo drogie akcesoria, problemy z gwarancją (za byle co odrzucają) i nawet w modeu k5 pompa niby aluminiowa ale z elementami kompozytu. Parkside nie testowałem nigdy, więc się nie wypowiadam. Jest też nasz macallister, który niczym nie ustępuje karcherowi a wszelkiego typu akcesoria są przynajmniej o połowę tańsze. Nie ma modelu idealnego i musisz wziąć pod uwagę, że z czasem akcesoria typu pistolet, lanca, dysze, filtr wodny będą do wymiany. Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało 😉

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was używał flexa xfe 7-15 125mm na kablu i przesiadł się na wersje akumulatorową XFE 15 125mm ? Nie wiem czy warto dołożyć 1k do wersji aku ? Wprawdzie mam pxe 80 aku którą używam na bieżąco i jest super ale to jednak mała maszyna. Potrzebuje kupić coś nowego większego do użytku tak na prawdę sporadycznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy eco skóra, to tak naprawdę plastic? 
W każdym razie widzę, że ludzie do eco skóry używają dressingi takie jak Poorboy's Natural Look czy ADBL Matt Max i mówią, żto też odżywi i zrobi robotę, amiast tych konserwantów do skór.
Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 19:29, wojtecki napisał(a):

Kto z Was używał flexa xfe 7-15 125mm na kablu i przesiadł się na wersje akumulatorową XFE 15 125mm ? Nie wiem czy warto dołożyć 1k do wersji aku ? Wprawdzie mam pxe 80 aku którą używam na bieżąco i jest super ale to jednak mała maszyna. Potrzebuje kupić coś nowego większego do użytku tak na prawdę sporadycznego. 

Witam, mam XFE na kablu i od kiedy kupiłem XCE na baterie to XFE poszedł w odstawkę, właściwie to używam tylko XCE i PXE. Nigdy już nie kupię maszyny na kablu, bateria to jest to. Taka moja rada. Pozdro

IMG_20231111_140632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.