Skocz do zawartości

ADBL Synthetic Spray Wax


Malinek

Rekomendowane odpowiedzi

@yacek _b to po prostu znak, że jako Polskie społeczeństwo się bogacimy i coraz więcej osób stać na kupno czegoś więcej niż plak. Ekskluzywny detailing wymaga czasu, chęci i pieniędzy - dlatego zawsze pozostanie czymś dla niewielkiej grupy osób. A po drugie jako Polski naród uwielbiamy powłoki, które nie wymagają wiele więcej niż umycia + Qd. 😃

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ktm950 napisał:

A po drugie jako Polski naród uwielbiamy powłoki, które nie wymagają wiele więcej niż umycia + Qd. 😃

I dlatego, nie ma to wiele wspólnego z detailingiem, a samo forum robi się o tym jak umyć auto i żeby błyszczało się, najlepiej przez 6-12 misięcy.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A u mnie po paruset kilometrach i troszke ponad tygodniu na aucie umarł SSW. Rzucony na auto po dwóch wiadrach, d-toxie i prickborcie. W między czasie jedno płukanie na bezdotykówce, a dzisiaj musiałem wrzucić na bezdotyku prickborta bo stanąłem gdzieś pod drzewem i miałem pełno kropli z żywicy. Prick sobie poradził, ale SSW padł. Prickbort nie powinien być przypadkiem bezpieczny dla wosków? Chyba, że SSW jest "za słaby" dla niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się męczyłem żeby zmyć ssw nalożonego po zimie na coli 476 i miesiącu po nałożeniu, 2 myciach samą pianą. Szampon FX protec do otluszczania nie dał rady przy dwu krotnym myciu. Dopiero go ruszył Prickbort. I to w sumie mnie nie dziwi skoro smołe zmyje to czemu nie miał by ruszyć wosku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz racje, to pierwszy atomizer ADBL który nie przecieka dlatego zostawiłem. Zwykle SSW do petki przelewam, ale ta nowa butelka mi się spodobała, dlatego zostałem przy tej. Tak, nie naciskałem do końca, bo za dużo preparatu by poszło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem to zdjęcie czysto informacyjnie, bo wiem ze są pytania odnośnie nowych butelek, na temat czy maja wadę poprzednich. Jeśli chodzi o mnie to mi to w ogóle nie przeszkadza, dla mnie liczy się wnętrze :D ale wiem, ze nie wszyscy tutaj tak uważają. Jak coś nie tak, to idzie do petki czy innej butelki z Canyonem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, clavikord napisał:

Po trzecim samochodzie, sorry za plener emoji23.png

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Hmm, a może to kwestia atomizera, ja mam ssw z pół roku (czyli stara butelka), tylko że z atomizerem canyona i butelki nie wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.