Skocz do zawartości

Zakup używanego auta 2


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Alfa47 napisał(a):

Panowie, dwa pytania? Zna ktoś godną zaufania firmę która sprowadza auta na zamówienie ? 

A drugie pytanie to: Szukam autka, w Kombi, budżet 45.000zł, warunkiem jest to żeby to miało w miarę możliwości wyposażenie jak grzane stołki, (bi)Xenon żeby to świeciło w nocy jak trzeba, Fotele - tu nie musi być skóra ale jakaś półskóra, czy alcantara a nie zwykłe szmaty. No ogólnie jakieś dobre wyposażenie w tych pieniądzach, bo myślę że to nie są małe pieniążki, by kupować golasa.

Autko kilka razy będzie robiło trasy 1200km+ na strzała, wiadomo diesel lepszy, ale z wielką chęcią zobaczyłbym coś w benzynie. No i koniecznie manual, bo automat odpada. No i rocznik to tak +/- 2014r.

Stricte rozglądam się za Octavia III, ale tutaj właśnie w tych cenach to straszne golasy są 🫤

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Dodam że auto dla blisko 30 letniego gnojka, więc nie bardzo jakiś fiat z 1.2 silnikiem 😆

W tej kwocie to już mógłbyś poszukać jeszcze świeższej KIA Cee'd - przyjemne auta, trochę gąbczaste w prowadzeniu, ale trwałe mechanicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel, liczyłem, że troszkę szybciej jeździsz 😉 bardzo mnie ciekawi, ile pali to auto przy wyższych prędkościach. Wiem, że RAV-4 w hybrydzie przy szybkiej jeździe potrafi "wciągnąć" ze 12-14 litrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Kuba1 napisał(a):

@Domel nie masz czasami w fordzie 2.2 TDCi?

Nie. 1.6 TDCI 115KM

11 godzin temu, Slovak napisał(a):

liczyłem, że troszkę szybciej jeździsz 😉 bardzo mnie ciekawi,

Oj nie, prędkość dozwolona na autostradach to oczywiście 120km/h 😛 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.