Skocz do zawartości

Zakup używanego auta 2


Rekomendowane odpowiedzi

@Armani_91 co prawda combi ale 2.0 dci 150 km ... przebieg 180 tys 2010 rok . 

mam do czynienia z tym autem od 2012 rok . Zero problemow maja z nim ludzie a i mi się zdarzyło nim robić kilka dalszych tras . Bardzo fajne auto polecam ale postaraj się kupić zadbany egzemplarz .. auta już leciwe a na minę łatwo trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję waszych porad 🙂 Sam nie wiem czego szukać bo tym segmentem nigdy się nie interesowałem więc wymienię jakie są wymagania:

- Małe lub nawet bardzo małe auto

- coś co nie sprawi wiele problemów z utrzymaniem

- typowo na miasto

- użytkownik docelowy kobieta

- najlepiej z automatem

- tylko benzyna

- przedział cenowy 15-25k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV  Ja miałem Mito  jak dobrze pamiętam to z 11 roku, sprzedałem na początku 2023 i rdzy nie było ani grama. Wgl pierwsze słysze żeby mito brała rdza 🙂 Starsze modele 147/Gt/156  a nawet i 159 chorowały na rudą ale nowsze konstrukcje właśnie typu Mito czy Giulietta z tego co wiem były lepiej zaprojektowane pod tym kątem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV jedyne czego bym się wystrzegał to 1.4 105 koni, wolnossący z modułem multiair. Reszta jednostek ok,  automaty były parowane tylko z mutiairem - 135 koni i 170. Grunt to lac dobrą oliwę i często wymieniać i posłuży. Sam moduł okolice 4k plus robota. Bardziej przyjazny dla portfela wybór to tjet 120 albo 155 koni ale tutaj tylko manual a w dodatku troszke felerny - oplowskie m32. Sam automat fajny, dwusprzęgłowy ja nie miałem z nim problemów jednak trzeba sie do niego przyzwyczaić. Niejest tak szybki jak dsg ale szybszy od tradycyjnego hydrokinetyka. Czasem na zimnym zdarzało sie szarpnąc ale to "cecha charakterystyczna dla tej skrzyni "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.