Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kursien napisał:

Doszedł 🙂

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

@kursien No to zdrówko, mój wczoraj doszedł do sąsiada, a że późno wróciłem z delegacji to odebrałem przed chwilą właśnie 😉


1281830812_2018-10-1609_51_54.jpg.35bdd68559f39c589b544c7c2c7c0141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Birkhof @kursien Przez was też to zacząłem szukać😂. Nawet juz koleżance z UK kazałem sprawdzić dostępność i cene☺

W UK na bank jest dostępne 😉 

Nie chcę kłamać ale cena chyba około ,80£ duża pucha a 50 mała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Slovak napisał:

@Tomas22 wbrew pozorom Autosol posiada bardzo bogatą ofertę produktów - https://www.autosol.de/Shop-ENG.htm

Oferta bardzo bogatą ale jednak jak mało znana i bogata na naszym rynku 😉

Mimo to coś tam któregoś dnia wpadnie by znaleźć produkt taflukacy wykupie pół sklepu 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u mojego blacharza już za 1,5 tygodnia auto wraca do mnie ! 3 tyg czekania już za mną, wbrew pozorom

oprocz progów i klapy tylniej( która rdzewieje w każdym modelu ze stara uszczelka pod listwa oswietalajacą) autko jak na 530 k km oraz 17 lat po polskich drogach w jednych rączkach trzyma się dobrze, szpachli oprócz jakoś wgniotek progów oraz tylniej klapy na aucie nie ma za wiele. Czekam na efekt po

lakierowaniu i wiosenna korektę lakieru 😄

Autko do takiego stanu wewnątrz doprowadziłem sam, rozbebeszyłem w całości, w niedzielę będę miał czas to wypiorę oraz umyję wszystkie plastiki

Zawiasy przód komplet będzie polakierowany pod kolor nadwozia i zamontowany. W ciągu następnych 5 lat jak coś wyskoczy podpalam ten samochód z miejsca 😄

D949BC6E-B0DB-4572-ACB3-8CC394D19293.jpeg

52442B98-5802-4977-9D80-78A0590C73E4.jpeg

F8735D27-A584-46E0-82F8-7A3960F25E1C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 19:26, mrsjackdan napisał:

Autko do takiego stanu wewnątrz doprowadziłem sam, rozbebeszyłem w całości, w niedzielę będę miał czas to wypiorę oraz umyję wszystkie plastiki

Zawiasy przód komplet będzie polakierowany pod kolor nadwozia i zamontowany. W ciągu następnych 5 lat jak coś wyskoczy podpalam ten samochód z miejsca

Przypomina mi się akcja z moim Audi 80 B4, wyglądał podobnie w pewnym momencie, niestety projektu nie dokończyłem i sprzedałem jak stał. Sprawa wyglądała tak że im dalej w las tym więcej drzew (czytaj rdzy), a podobno audiki nie rdzewieją. Brakowało czasu i już mi się żygać chciało tą robotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaroszy_ok u mnie w tyg wchodzą już na etap lakierowania wiec prawdopodobnie w piątek już odbieram i będę składał ją spowrotem, dzisiaj przeprałem pierwszy raz od 17 lat podsufitka , wykładzinę etc, raczej mój mały mini projekt niedługo będzie można uznać w 95% za ukończony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.10.2018 o 20:40, kursien napisał:

Maly prezent na urodziny od siostry i szwagra 🙂
Jako ze gala w sobotę to w trasę ruszam już we środę aby po drodze pozwiedzać trochę kraju 🙂

Jak chcesz fajne i bardzo osobliwe (przynajmniej w skali kraju) miejsca do zwiedzenia na Górnym Śląsku, to mogę podpowiedzieć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.