Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
14 godzin temu, Pływak napisał:

Zazdraszczam 🙂 Tez o marzę ale jak to w pewnym filmiku na yt "troche sie cykam" bo malo, ze koszty nie sa niskie wbrew temu co niektorzy sądzą to w razie W rosna lawinowo i tego w razie W balbym sie najbardziej  bo sam przejazd i kilka kolek to nic w  porownaniu do kosztów dzwona😉 Ile kółek zrobiłeś? Jazda turystyczna rozumiem nie TD? Idzie podczas takiej jazdy mocno pojechać czy trzeba uważać non stop na inne auta? 

W sumie zrobiłem 5 kółek podczas Touristenfahrten 😉 idzie mocno pojechać, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy i uważać na szybsze auta a tych na początku będzie większość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pływak napisał:

Zależy którzy, wczesniej mialem vogtlanda w AR147 i siadlo niemal idealnie z deklaracjami. Teraz kumpel tez bral vogtlanda do Golfa 6 i rowniez siadlo ok. No i jest tez kwestia jak kto mierzy.

Srodek kola - krawedz blotnika. Takie wartosci wbija sie rowniez w niemieckim dowodzie rejestracyjnym. 🙂

Gwint tez mi nieco siadl i musialem podkrecic do gory. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Gródek to dość specyficzne i mocno objeżdżane w sezonie pole namiotowe (Barbara).

Jak się nie obtoczysz to będziesz mieć auto w namiocie. Nauczony zeszłorocznymi perypetiami fachowo się obwarowaliśmy 😄

Byłem z rodzinką 18 osób także było co  zająć 😉


2018-08-18_12.31.25-1.jpg
2018-08-18_12.31.28.jpg
2018-08-18_12.31.34.jpg
2018-08-18_12.31.40-1.jpg
2018-08-18_12.31.43-1.jpg
2018-08-18_12.31.47-1.jpg
2018-08-18_12.31.51-1.jpg
2018-08-18_12.31.56.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wczoraj 😉 Poprzednie białe auto trochę ostudziło mój zapał detailingowy, także nowi użytkownicy raczej nie pamiętają... 😉 Ale stara gwardia 😄

Z uwagi na powiększoną rodzinę, z A45 przesiadłem się do :

6_B613_C2_B-0_E2_F-40_FE-_B396-2_AC22_F8hosting zdjec

A lakier wręcz zmusił do powrotu do dawnej pasji 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wczoraj  Poprzednie białe auto trochę ostudziło mój zapał detailingowy, także nowi użytkownicy raczej nie pamiętają...  Ale stara gwardia

Z uwagi na powiększoną rodzinę, z A45 przesiadłem się do :

 

A lakier wręcz zmusił do powrotu do dawnej pasji  

 

Pamiętają

Kolor kosa!!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂

Pomijam wszystkie aspekty „szybkojezdne”, bo auto ma dopiero 400 km i przez pierwsze 1000-1500 km będę jeździć w miarę spokojnie 🙂

Ogolnie długo szukałem zamiennika A45, bo nie chciałem kupić nudnego 520/30xd, które będzie super wygodnym kombi, ale nic poza tym. Tutaj jest pakowny wóz, gondola ze stelażem wskakuje bez problemu, a przy tym jest czym pojechać. 

Już przy pierwszych kilometrach stwierdziłem, ze nigdy więcej małego silnika. Jest tak wielka różnica w kulturze pracy, dostępności mocy i momentu, ze szok. A45 wymagało mocniejszego kręcenia, tutaj jeżdżąc do 2,5-3k rpm zdecydowanie nie chcę mocniej deptać. Nie mówiąc już o innej klasie montażu wnętrza, świetnym Bangu czy matrixach, które są przepaścią w stosunku do bizenka z Merca. 

Ta sztuka była ostatnią stokową w PL, ale kiedy zobaczyłem lakier na żywo, a do tego wyposażenie idealnie pasujące do moich potrzeb, to decyzja zajęła może kilka minut 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać aut innej klasy, z innych roczników produkcji. Trzeba byłoby wziąć c klasę nowa 43amg i wtedy można porównywać a tak to wiadomo ze mercedes będzie o wiele gorszy. Co do kultury to myśle ze bardziej to różnica oprogramowania pracy skrzyni i silnika niż pojemność.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie, to zazdraszczam 😛 bo już skubańce wszystko kastrują. Podejrzewam, że  również masz ostanie 3.0TFSI przed ostateczną eco-kastracją,  jeszcze bez GPF ale już z eco olejem 0W20 😉  u mnie jeszcze ocalała przepustnica wydechu czego w kolejnych wersjach pewnie nie uwidzi 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.