Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, michalwi napisał:

A tak poza tym zauważyliście że ADBL nie jest już partnerem forum?

Dam sobie łapę uciąć, że to ma jakieś głębsze dno. ;) Ale chyba rozmowa na ten temat nie jest mile widziana, bo w "prośbach do administracji" została szybko ukrócona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał126 napisał:

Dam sobie łapę uciąć, że to ma jakieś głębsze dno. ;) Ale chyba rozmowa na ten temat nie jest mile widziana, bo w "prośbach do administracji" została szybko ukrócona. :D

Bardziej im się opłacało obrazić za wątek o rollerze, przynajmniej niekorzystne treści znikną w googlach... na FB też wycinają prawdę o tych maszynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jarek_Cuma napisał:

@Ari Są aż tak słabe? Tak wnioskuje po twojej wypowiedzi.

Nie są aż tak słabe. Są dobre, ale dorobienie ideologi najlepszej maszyny w swojej klasie itd przy ograniczonym serwisie i gwarancji to żart :D
Mały Roller to fajny temat na pierwszą maszynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W przedostatni dzień obowiązywania 7-letniej gwarancji w mojej Kii, na przeglądzie zgłosiłem stukanie w kierownicy. Durny serwis chciał mnie spławić, że mam z tym jeździć, potem jęczeli, że mam za dobry słuch, że jaki ja to zły i im każe usterkę do końca zdiagnozować,  a to trwa...  I w ogóle to cwaniak jestem, bo chcę, żeby mi Kia wszystko wymieniała itp. a to kosztuje 4800 netto... Potem w końcu zrobili to co im podpowiedziałem - porównali jak to wygląda w nowym aucie i rzeczywiście coś tam pracowało inaczej. Nagrali film i wysłali do akceptacji KIA Polska.   Wiem to, bo nie wyłączyli kamerki w aucie :D Ogólnie to starali się naprawić nienaprawialne, wciskając jakieś elementy pod ruchomą część układu kierowniczego :shock:  Układ jest nierozbieralny, zintegrowany z elektrycznym wspomaganiem....

Dziś dzwonili, że zapraszają na wymianę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor mi poprawiło detailerskie dziadowanie na forum i próby udowadniania że nic nie warto, bo sie w dupach przewraca detajlero, a kiedyś paaanie, kidyś to były RENKAWIIIICE, fibry, a dzisiaj to panie NIC PANIE NIE MA! Osobne klinery do przednich lamp, a osobne do tylnich, tylko nakrencajo biznesu sklepą!. :D 

Monyet-Bekantan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejałem w innym temacie  wkleję i w tym bo poprawiło mi dziś humor :D

UWAGA +18

https://www.wykop.pl/wpis/11501074/ja-jebie-ale-mnie-wkurwiaja-wszelkiej-masci-intern/

 

Jak ktoś nie czytał to jest jeszcze podobny tekst "Mój stary to fanatyk wędkarstwa" :D

https://www.wykop.pl/wpis/6871654/pasta-copypasta-moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa-po/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pływak napisał:

Wklejałem w innym temacie  wkleję i w tym bo poprawiło mi dziś humor :D

UWAGA +18

https://www.wykop.pl/wpis/11501074/ja-jebie-ale-mnie-wkurwiaja-wszelkiej-masci-intern/

 

Swego czasu miałem nieprzyjemność zapytać na forach fanatyko-specjalistów o kilka rzeczy

 

latarka

rower

wędka

lornetka

wiatrówka

 

I nagle się okazuje, że latarka zaczyna świecić dopiero od 200zł, taka do chodzenia w terenie to od 300, a na rower do jazdy nocą po lesie to 500zł :D

Rower zaczyna jeździć dopiero od 1500zł, ale to na podstawowych podzespołach.  No a wędka jest nic nie warta jak nie ma kołowrotka za drugie tyle :D 

Wiatrówka strzela od 300zł, trafia od 600zł i to używka z allegro.

 

Choć ci ludzie mieli rację w tym co pisali to jednak tak jak wszyscy zakręceni pasjonaci i fanatycy, poprzeczkę sprzętu zdatnego do używania mają zawieszoną bardzo wysoko w stosunku do wymagań i potrzeb kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na naszym forum nie okazuje się że auta nie umyjesz bez 1000zł? Przecież potrzebna pianownica, wiadra z GG, rekawica a najlepiej 2, szampon, t&g, deiron, glinka, cleaner, ręczniki, fibry, szczotki, pędzelki, woski... 

A jak ktoś czyta że auta z salonu są porysowane to już w ogóle ma nas za idiotów... Takim kołowrotkiem chociaż popracujesz. A nasza praca nadaje się do wstawienia do garażu bo po 10m całe nadkola i tak upier*** od piasku jak stół Durczoka...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czekam na pierwszy wpis za kilka lat "Mój stary to fanatyk detailingu" :lol:

 

Fragmenty:

"Pół mieszkania zje#%#^ baniakami z chemią, druga połowa zajeb%@$ pędzelkami i szmatami."

"W tym roku na święta sam sobie kupił maszynę do polerowania i oczywiście do wigilii już nie wytrzymał przytargał z piwnicy starą maskę i na środku pokoju polerował"

 

:lol:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, będzie kazał myć ręce osobnym mydłem dłoń prawą i osobnym mydłem dłoń lewą, a jak zobaczy, ze kupiłeś żel pod prysznic 3w1 do twarzy, rąk i włosów to będzie chciał Cie wydziedziczyć i do stołu nawet nie podejdziesz bo koło czystego nie stałeś :lol:

 

Musze obejrzeć pełnometrażową wersję :D

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.