Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@vaio suszarka, po 3 miesiącach problemów z dojazdem do pracy odległej o 35 km, to napewno już przymusowo jazda przepisowa. Kłóciłbym się z wynikiem pomiaru, ale i tak bym nic nie zdziałał.  O dziwo wytrzymałem ten okres czasu bez wsiadania za kółko, ale zastanawiam się jak sobie z takim faktem radzą np przedstawiciele handlowi. Biorą urlopy bezpłatne na 3 msc czy jaki czort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888, to samo czytałem 5 minut temu :P i ten sposób na zacieki :D 

Cytat

Najważniejsza rzecz po opłukaniu to dobre osuszenie lakieru, czyli jedyny sposób na uniknięcie zacieków. Bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem, będzie dobra, duża mikrofibra, najlepiej w rozmiarze 60x60 cm lub większa.

Grubość i wymiary tej fibry powodują, że z naddatkiem wystarczy ona do wytarcia całego auta do sucha, bez konieczności jej wymiany. Ścierkę przesuwamy delikatnie po lakierze, aż do skutku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-dniowe testy w terenie różnych dronów, latających skrzydeł, itp. W moich rękach bezzałogowy system latający UX-5. Prędkość lotu 80 km/h, dokładność skanowanego piksela terenu do 2 cm :shock: z wys. ok 120 m. Pracuje się z tym sprzętem miło i szybko. Cenna lekko zaporowa, bo 100 tyś. zł

Położyłbym na niego ewentualnie C6 matte dash :D

11123422_20180314_121657.jpg.373778965d66fdb83e6d510b7c0df88f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 zabawa tak wciąga, że szybko zapomina się o wartości tych zabawek :) Są one tak naszpikowane elektroniką, że świadomy użytkownik nie zrobi kuku. Nawet wracające na Mazury klucze gęsi patrzyły na te cuda z zaciekawieniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kursien napisał:

3 zamówienia z Aliexpress :) teraz czekać, czekać, czekać :D

A mi dziś doszła rękawica mikrofibrowa z Ali po 3 tygodniach :) Ogólnie sklep Autokits Tools szybko wysyła paczki jest rzetelny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=9667]Tommy Lee[/mention]  od 3 tyg moja przesylka z wełniakiem leży w Pl i sobie czeka na nie wiem co  
Heh, o do mnie się dzisiaj wełniak w końcu dokulał

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.