Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam motocykla i może jestem dziwny ale nie rozumiem kogoś, kto wyciąga motor na początku marca, bo jest przez kilka dni 10+ stopni. Równie dobrze za tydzień lub dwa może spaść śnieg i być -5 na termometrze i co wtedy? Znowu motor do garażu i po sezonie... Marzec jest jeszcze dość specyficznym miesiącem i nieprzewidywalnym jeśli chodzi o pogodę. Ja osobiście bym się wstrzymał chociaż już przedwczoraj znajomy wyjechał na drogi gsxr 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rapmen93 napisał:

Nie mam motocykla i może jestem dziwny ale nie rozumiem kogoś, kto wyciąga motor na początku marca, bo jest przez kilka dni 10+ stopni. Równie dobrze za tydzień lub dwa może spaść śnieg i być -5 na termometrze i co wtedy? Znowu motor do garażu i po sezonie... Marzec jest jeszcze dość specyficznym miesiącem i nieprzewidywalnym jeśli chodzi o pogodę. Ja osobiście bym się wstrzymał chociaż już przedwczoraj znajomy wyjechał na drogi gsxr 1100

Ale w czym problem? Wyciągnięcie moto z garażu nie trwa chyba 5h prawda? Otwierasz bramę, wyjeżdżasz i cieszysz się z pogody. Równie dobrze latem może cały tydzień padać + burze i też nie wyjedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Ja trochę inaczej podchodzę do terminu rozpoczęcie sezonu. Zaczyna się wiosna, jest jakiś tam oficjalny zlot na rozpoczęcie sezonu, temperatura w ciągu dnia fajna i słoneczko to ok. Idąc obecnym tropem to niedługo w styczniu pokaże się 5 stopni na plusie, bo u nas to i tak może być, i już motory będą latać po drogach, a w internetach grzmieć będzie huczne ,,rozpoczęcie sezonu". Bez hejtu, pisze jedynie to, co myślę. Do oficjalnego rozpoczęcia wolałbym porządnie odpicować motorek i niech czeka na zlot piękny i błyszczący ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rapmen93 napisał:

Idąc obecnym tropem to niedługo w styczniu pokaże się 5 stopni na plusie, bo u nas to i tak może być, i już motory będą latać po drogach,

Są kraje i to wcale nie odbiegające klimatem od naszego gdzie w ogóle nie ma "zakończenia sezonu" ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapmen93, po jakimś czasie zacząłem tak samo myśleć :) Wyjedzie się teraz, złapie deszcz i zaraz jakaś masa syfu, wypłukany smar z łańcucha, zaśniedziałe tarcze hamulcowe, wydech i tego typu historie. Szkoda go po prostu. Choć kiedyś zdarzało mi się jeździć po suchej drodze, jak dookoła było pełno śniegu. Stoi przygotowany na płytach wiórowych, koła napompowane do zalecanych wartości, pełen zbiornik z AR6200, żeby benzyna się nie rozwarstwiała i czeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rapmen93 napisał:

Być może. Ja trochę inaczej podchodzę do terminu rozpoczęcie sezonu. Zaczyna się wiosna, jest jakiś tam oficjalny zlot na rozpoczęcie sezonu, temperatura w ciągu dnia fajna i słoneczko to ok. Idąc obecnym tropem to niedługo w styczniu pokaże się 5 stopni na plusie, bo u nas to i tak może być, i już motory będą latać po drogach, a w internetach grzmieć będzie huczne ,,rozpoczęcie sezonu". Bez hejtu, pisze jedynie to, co myślę. Do oficjalnego rozpoczęcia wolałbym porządnie odpicować motorek i niech czeka na zlot piękny i błyszczący ;)

Mam ceramikę na moto więc cały czas jest piękny i błyszczący wystarczy go tylko przetrzeć z kurzu. Do tego akurat tak się trafiło ,że jeszcze nigdy nie jeździłem nim w deszczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Opel!

zamieniłem Tourana 2004 na Vectrę C 2008 1.9 cdti 120ps :D 

Syf totalny. poprzednik palacz. smród masakra. Lakier czarny, Z20R matowy! dawno takiego zajechanego lakieru  nie widziałem, Menzerna FG400 + pad MF i jazda:ad: dobrze że powłoka oryginalna, zero szpachli. Środek cały bez uszkodzeń, tapicerka skórzana ale CarChem będzie miał co robić. APC to chyba w max dawkach zmiksuję:ph34r:

jakby był tutaj Opel Maniak to zapraszam do wymiany wiedzy. 

 

20180306_110851_HDR.jpg

20180306_110911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mrsjackdan napisał:

Cieszy mnie fakt że został mi tydzień do odebrania prawka, 3 msc to męczarnia. 

Trzeba bylo jeździć troche wolniej wideorejestrator czy suszarka sprawiła tę meczarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.