Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tazman napisał:

Dzięki Panowie.

Mały już w domu. Ma w domu o 2 lata starszego braciszka, więc coś o nieprzespanych nocach juz wiem emoji6.png. Ale odpukać, pierwsza noc za nami i nie było tak źle.

Drugie to już bułeczka z masełkiem😉

Żeby nie było off to dałem dziś felgi do malowania w firmie Korund.Teraz 2 tygodnie cierpliwego czekania na telefon plus poszukiwanie nowych opon:wallbash:Cierpliwość to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@397 Powodzenia z remontem. U mnie też chyba się niedługo zacznie remont (chociaż może powinienem nazwać to wykończeniowa bo stan surowy zamknięty ) :) ale ciężko zrobić coś samemu będąc 1000km od domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak skorzystałeś, bo Marolex łapie się na dział dom i ogród. Promocja dotyczy tego działu oraz Dziecko > Zabawki ogrodowe, Dziecko > Rowery i pojazdy i Sport i wypoczynek > Rowery i akcesoria :)

A propos: wziąłeś tą 3l z trzema wkładkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak jestem z natury leniwy, lecz też czytam dokładnie te "cyrografy". Doświadczenie nauczyło mnie, że im mniejszy druk, tym ważniejszy zapis :D Przy podpisaniu jakiejkolwiek umowy jest wszystko zawsze pięknie, a potem zdziwko. Akurat regulaminy allegro należą do przejrzystych i czytam je prywatnie, lecz czasem muszę do poważniejszych, firmowych zapisów umownych zaprzęgać naszego radcę prawnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pływak napisał:

Ja ją kupiłem jako następce zwykłego lidlowego opryskiwacza. Miałem czekać na wiosenna promocję u jakiegoś forumowego dystrybutora ale nawet jak strzelą -10% to nie przebije tej ceny z darmową wysyłką.

Kup sobie jeszcze pompkę od majfrenda, masz wtedy automatyczne urządzenie pianujące. :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.