Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@danielek. ale z nim w ogóle nie było rozmowy, z miejsca powiedział, że mu myjnie zamkną z mojego powodu i że środki których używam są szkodliwe dla środowiska, nawet nie pytając czego używam.... Na moje pytanie czy ma jakieś papiery na te jego ekologiczne detergenty nic nie odpowiedział, wiec na pewno nie ma, a mi wciska, że ja szkodzę środowisku. A już tekstem, że mu wodę kradnę to mnie rozwalił. Gość był bardzo nie przyjemny i czułem się jakbym nie wiadomo jakie przewinienie zrobił. Pomijam fakt, że rozmawiał ze mną z łapami w kieszeni. Dyskusja nie miała sensu, więc spakowałem się i pojechałem na myjnię gdzie nie robią problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@KapselKjak napisano wyżej "jego myjnia,  jego zasady" i nie ma co się obrażać. 

Myślę że raczej chodziło człowiekowi o to ze zajmujesz długo miejsce o on nie zarabia.  

Ja w takiej sytuacji,  pokazałem pewnemu pilnujacemu myjni Panu ile zostawiam u nich kasy podczas mojego pół godzinnego mycia, Pan się uśmiechnął i nigdy już nie wracaliśmy do tej rozmowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, miał prawo, ale mógł to załatwić w milszy sposób a nie z "twarzą". Ja tam też nie mało złotówek zostawiłem, stanowiska co najmniej dwa były jeszcze wolne przez cały czas jak tam byłem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eryczek napisał:

@KapselKjak napisano wyżej "jego myjnia,  jego zasady" i nie ma co się obrażać. 

Myślę że raczej chodziło człowiekowi o to ze zajmujesz długo miejsce o on nie zarabia.  

Ja w takiej sytuacji,  pokazałem pewnemu pilnujacemu myjni Panu ile zostawiam u nich kasy podczas mojego pół godzinnego mycia, Pan się uśmiechnął i nigdy już nie wracaliśmy do tej rozmowy:)

Dokładnie,myjąc tak jak my myjemy trzeba wydać dużo więcej kasy niż osoby myjące wrzucając 5 zł,

tylko zasada jest prosta trzeba to robić wtedy kiedy ruch na myjni jest bardzo mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, jendrek1975 napisał:

tylko zasada jest prosta trzeba to robić wtedy kiedy ruch na myjni jest bardzo mały.

Oczywista sprawa! Forumowicze forum KA są niedoścignionymi mistrzami mycia aut w niestandardowych wymiarach czasowych:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK ja też byłbym zły, ale też trzeba zrozumieć gościa - nie wiadomo co już przeżył - może już miał takich gagatków co mówili że myją super środkami, a później miał gość duży problem. My wiemy na czym pracujemy, ufamy producentom kosmetyków, ale właściciel ich pewnie nie zna i nikomu nie musi ufać. 
Nawet jakbyś mu pokazał opis, skład, zapewniał, to on itak nie musi w to wierzyć, a niestety ma do tego prawo. Trudno się mówi, znajdziesz jakąś inną myjnię i pewnie nie gorszą :good:
Sam na mojej pobliskiej stacji mam jak byk napis "zakaz używania własnych środków"  czyli wszystko jasne - nawet nie próbuję, bo po co się później kłócić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowa myjnia, skusiła mnie do niej rozmieniarka, której nie maja na bezdotyku, na którym zawsze myje auto w zimie. Macie rację, wkurzony byłem, że gość mnie tak potraktował, emocje opadły i go rozumiem, ale nie zwalnia to go z okazywania kultury swoim klientom. Już wiem, że nie ma co tam jeździć i tego Pana denerwować, ewentualnie rozmienić pieniądze. :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sam na mojej pobliskiej stacji mam jak byk napis "zakaz używania własnych środków"  czyli wszystko jasne - nawet nie próbuję, bo po co się później kłócić  

napis napisem a życie życiem ja mimo to że jest napis lub go nie ma idę i pytam czy nie ma problemu- najlepiej obczaić sobie myjnie gdzie w godzinach wieczornych i nocnych nikogo nie ma i nie ma problemu (ale wiadomo w mniejszych miejscowościach może być to problemem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2018 o 16:48, KapselK napisał:

@danielek. ale z nim w ogóle nie było rozmowy, z miejsca powiedział, że mu myjnie zamkną z mojego powodu i że środki których używam są szkodliwe dla środowiska, nawet nie pytając czego używam.... Na moje pytanie czy ma jakieś papiery na te jego ekologiczne detergenty nic nie odpowiedział, wiec na pewno nie ma, a mi wciska, że ja szkodzę środowisku. A już tekstem, że mu wodę kradnę to mnie rozwalił. Gość był bardzo nie przyjemny i czułem się jakbym nie wiadomo jakie przewinienie zrobił. Pomijam fakt, że rozmawiał ze mną z łapami w kieszeni. Dyskusja nie miała sensu, więc spakowałem się i pojechałem na myjnię gdzie nie robią problemów. 

Zdradzisz gdzie ta myjnia? To będę omijał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - żona wczoraj urodziła córeczkę :) 3460g szczęścia :)  Wczoraj się nie chwaliłem bo od cesarki malutka leżała pod promiennikiem ciepła i dostawała kroplówkę, ale już dziś jest wszystko dobrze :good:Już się zaaklimatyzowała ;) teraz tylko rosnąć, ząbkować i walić kupy :P  
Ale powiem, że noc całą myślałem co z dziewczynami - czy się poprawi, ale już po 6 rano żona napisała, że już jest wszystko dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.