Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@david2888 też muszę swojej pokazać bo lakiery aut mamy podobne ;) zazdroszczę wizyty w KRK. Byłem w grudniu na tygodniowej delegacji i stwierdzam, że to miasto jest magiczne, ludzie jacyś bardziej weselii, a knajpy pełne nawet w tygodniu do późna w nocy. Zupełnie inaczej niż u nasz na północy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, david2888 napisał:

Wczoraj spacer po jednej z Krakowskich galerii i zakochałem się w zegarku :D narzeczona nie ogladala się i za mnie zdecydowała. Prezent na 30ste urodziny, które mam dopiero w kwietniu hah. Zegarek będzie pasował idelanie pod lakier samochodu 😁

Mam ten model w czarno-białej kolorystyce - również otrzymałem go jako prezent, z tą różnicą, że był to prezent od znajomych z pracy na odchodne :) Zakładam go raczej sporadycznie, ale jak zagości na ręce, to zazwyczaj muszę się skupić, żeby odczytać z niego godzinę przez mocno urozmaiconą tarczę. No i szkoda, że za podświetlenie robi tylko jedna dioda umieszczona na dole... Tak czy inaczej, niech się dobrze nosi i sprawia dużo radości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, david2888 napisał:

Wczoraj spacer po jednej z Krakowskich galerii i zakochałem się w zegarku :D narzeczona nie ogladala się i za mnie zdecydowała. Prezent na 30ste urodziny, które mam dopiero w kwietniu hah. Zegarek będzie pasował idelanie pod lakier samochodu 😁

 

Zawsze się zastanawiałem, kto kupuje te kolorowe świecące dziszoki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brh150 mam model gshock GA100 Od roku i jestem mega zadowolony. Teraz GA110. Podswietlanie prawda ze jest do bani, ale zegarki nie do zajechania. Ten kolor i model akurat tak pod fashion mi podszedł hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie bardziej w strone kolekcji prc 200. Mialem nawet ten model w dwoch wersjach kolorystycznych jednoczesnie. Byly tez adriatici piloty... certina... gshock... tissoty... orienty w automacie. Troszke sie tego nosilo... oczywiscie nie wszystko na raz

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, SylPio napisał:

W tym momencie bardziej w strone kolekcji prc 200. Mialem nawet ten model w dwoch wersjach kolorystycznych jednoczesnie. Byly tez adriatici piloty... certina... gshock... tissoty... orienty w automacie. Troszke sie tego nosilo... oczywiscie nie wszystko na raz emoji3.png

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Mam PRS 200 na skórce i podoba mi się jego uniwersalność.Zalożysz do gajerka i poplywasz w nim i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego dziszoka mam i sobię chwale ale nie te lansiarskie wielkie kolorowe busole nadające sie tylko do pokazania na monciaku ale mniejszy model aby nie przeszkadzał w pracy. Prawie codziennie uwalony olejem, smarem i inna chemią, a myty zmywaczem do hamulców i trzyma się dzielnie i to jest jego sensowne zastosowanie, niestety 90% posiadaczy nie korzysta z tego do czego ten zegarek został stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lk1407 Powodzenia :)

Ja od jutra staje się właścicielem mieszkania i jeszcze bardziej mi poprawia humor że mieszkanie kupione bez kredytu prosto od dewelopera :)

W lutym małżonka jakoś wylatuje podpisać ostatnie papierki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15 Pochwal się jaki :) 
Też miałem dobry humor miesiąc temu jak kupiłem nowy LG G6 - humor się popsuł kilka godz później jak szkiełko od aparatu strzeliło i miałem pajęczynkę :/ Naprawa kosztowała mnie 70zl - ale teraz znów mnie telefon cieszy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wujek pseudo mechanik oferuje polerowanie, chińska maszyna z Lidka czy biedronki, gąbki od 2 lat te same, kupił sobie w markecie jakis droższy środek nie pamietam dokładnie jaki No i tak oferuje „polerke’’.

dzis wypolerował BMW z daleka niby swieci ze wskazaniem na ‚z daleka’, kiedyś chciałem uświadomić mu ze istnieją profesjonalne kosmetyki wartości jego auta, ale równie dobrze mógłbym mówić do ściany ten sam poziom.

no i kończąc wypolerowal to BMW ale żeby obmyć auto do odbioru to popryskał dimmerem z opryskiwacza za 10zl, wziął szczotkę od miotły, poszorowal, zlał auto ze szlaufa i wytarł ścierka która używa do wszystkiego typu oleje itp..

Liczy sobie za to chyba 200zl ;D kto chętny? Liczba miejsc ograniczona 

 

 

Ps. To jest na prawdę. Kiedyś zrobię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.