Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Taki manual z elektrycznym mechanizmem, Jak działa to jeździ fajnie, z wyjątkiem dynamicznego wyprzedzania... Po środku jest luz. Jak dasz w lewo, to jesteś w trybie ręcznym na 1 i jak pisałeś, góra dół zmiana przełożenia. Jeszcze raz w lewo - pełen automat.  Działa identycznie jak moja, tylko jest ładniejsza i nie ma śladów zużycia. Podobno też nie pęka w niej trzpień mocujący do lewarka, ale u mnie nic takiego się nie stało, więc nie wiem, czy to faktycznie jakaś wada fabryczna, czy pojedyncze przypadki.

Wyryte w skale z S20 FE 5G








 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mechaniczna Pomarańcza" w rozmiarze XXL ( 5,6m x 2.2 m, motorownia 5.7 V8 ) skończona 🙂 premiera na XVI Zlocie Zabytkowych Pojazdów 3-4 sierpnia w "Miasteczku Galicyjskim" w Nowym Sączu 🙂 tu i ówdzie przycięte CarPro w różnych kombinacjach, finalnie Essence + DoDo Orange Crush ( delikatnie ożywiło kolor, wystarczy, że posiedzi 2-3 dni ).

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

  • Lubię to 15
  • Super 7
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że neutralna powłoka nie jest konkretna? 

Na moje proste myślenie to neutralna to taka do wszystkiego i do niczego. Zasadowa na trasy żeby odpychać robaki, a kwasowa do miasta na waterspoty. Ale to też zależy od koloru… kurde, dobry problem został poruszony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, xadamx napisał(a):

Wczoraj. Niezmienie Panowie siatkarze. 

Szkoda tylko, że "dzięki" Nim będę żył krócej o kilka miesięcy 😉

Obejrzałem powtórkę 4-tego seta już dwa razy i jeszcze nie wymyśliłem, jak oni to wyciągnęli. A spędziłem na boisku 15 lat 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie miałem flashback z 2018, tylko wtedy walczyliśmy na równo w trzecim, a wczoraj nas rozjechali. To był mecz 1 na 1000 i mieliśmy zwyczajnie mnóstwo szczęścia, że przypadł on akurat na wczoraj, a ich kluczowi gracze mylili się w decydujących momentach i jedną piłką potrafili podać nam pomocną dłoń. 

 

Ogólnie, to przy trzeciej z rzędu zepsutej zagrywce w końcówce czwartego, chciałem wyrzucić tv przez okno i zaczynałem chodzić po ścianach 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMCzysci napisał(a):

O kurde, mocne emoji846.png

Raczej prawdziwe. 

Przykład: porównaj sobie w jaki sposób wypowiadają się nasi piłkarze, a w jaki sposób chociażby nasi siatkarze, koszykarze i wielu sportowców innych dyscyplin. Przecież to jest przepaść intelektualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie to było wyzwanie, ale dałem radę 😉 prawie 11m długości, ponad 3m szerokości i wysokie że Ho Ho 😁 presja czasu, szukanie okienka pogodowego i innych rozwiązań, aby wszystko wyszło jak najlepiej. Można powiedzieć, że wpadł One Step 😅 i zabezpieczenie roczną ceramiką Repel. Jak na pierwszy taki kaliber to jestem mega zadowolony 🔥😀

IMG_20240810_150020.jpg

  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała kolekcja motorsportowa powoli się powiększa, dzisiaj wpadł pierwszy model 🙂 do końca roku jeszcze z kilka modeli wpadnie w tym 499P z WEC. Jeszcze mam masę symulatorów wyścigów i prawie wszystkie wydania magazynu WRC. 

IMG_6682kopia.webp.a7230dda5acef94d9fdbb23df55ab680.webp

IMG_6681kopia.webp.a3cc75053822c06a6001ea10db30582e.webp

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.