Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@D@ViD o kasie nie będę mówić, szczęśliwi kasy nie liczą 😜Ale coś na poprawę humoru. 2 etapy polerowania, cięcie futrem + wykończenie. W szczelinach dużo pylu to postanowiłem umyć auto przed powłoką. Piana na całe auto, pedzelkowanie szczelin i splukanie. Po osuszeniu wokół szczelin zostały rysy od pędzla 🤦 pierwszy raz taka wtopa 🤣 a zarazem nauka na przyszłość 🙄😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się całe życie. A nauka na własnych błędach najlepiej „zostaje zapamiętana”. Jaki pędzel? Najlepiej jakiś albino, chociaż jak to tylko pył to nie trzeba jakoś specjalnie pędzelkować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zeea napisał(a):

@D@ViD Albino Orange. To mnie zaskoczyło, że narobił takiego bałaganu na lakierze BMW..  Tak jak mówisz, człowiek uczy się całe życie 😉

A może tak ciales ze mało lakieru masz. A im mniej lakieru tym bardziej podatny na zarysowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zeea napisał(a):

@D@ViD o kasie nie będę mówić, szczęśliwi kasy nie liczą 😜Ale coś na poprawę humoru. 2 etapy polerowania, cięcie futrem + wykończenie. W szczelinach dużo pylu to postanowiłem umyć auto przed powłoką. Piana na całe auto, pedzelkowanie szczelin i splukanie. Po osuszeniu wokół szczelin zostały rysy od pędzla 🤦 pierwszy raz taka wtopa 🤣 a zarazem nauka na przyszłość 🙄😁

 

10 godzin temu, D@ViD napisał(a):

Człowiek uczy się całe życie. A nauka na własnych błędach najlepiej „zostaje zapamiętana”. Jaki pędzel? Najlepiej jakiś albino, chociaż jak to tylko pył to nie trzeba jakoś specjalnie pędzelkować. 

Do takich akcji najlepiej sie sprawdza kompresor i pędzelek a'la do makijarzu. Ja używam takiego od Carpro.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

50 minut temu, xadamx napisał(a):

Do takich akcji najlepiej sie sprawdza kompresor i pędzelek a'la do makijarzu. Ja używam takiego od Carpro.

 Z powodu zapylenia auta przez pylącą pastę, to ja chyba raz w zyciu umylem auto przed zabezpieczeniem😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zeea napisał(a):

@nervus  futro na rotacji + pad one stepowy na DA.  To był oryginalny lakier 100-120 mikronów. Myślę, że aż tak to go nie oslabilem 🤪

@D@ViD również nie myje po polerce, ale tym razem na czarnym lakierze to wygladalo słabo 😅

 

Byś się zdziwił jak niektórzy potrafią podziałać 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewc chodzi w dziurawych butach. Zestaw CL mam od sierpnia 2022, a dopiero wczoraj pierwszy raz wpadł na skórzane meble w salonie, zastępując "co pod ręką" ze sklepu. Skóra zdecydowanie najlepsze lata ma za sobą, ale wyszło satysfakcjonująco. Soft, Leder Protect i zaraz Versiegelung. Czysto i miękko.8ec139492cfca10db8281140a6fd6383.jpgaad4e61fb0d5128c5feb5f55fe49012c.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż mogę powiedzieć - ludzie uważający ten portal, będący siedliskiem i składający się w 90% z clickbait’u i sponsorowanych artykułów, za rzetelne źródło wiedzy sami są sobie winni a te kosmiczne technologie stosowane w ich produktach są dla mnie rozrywką na poziomie dobrego stand-up’u


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 Człowieku,  więcej wiary w NASA, lotnictwo oraz zapożyczone od nich technologie 😂

Wiem że większość ludzi jednak nie interesuje się tym wszystkim tylko spontanicznie kupują reklamoway produkt... Ale dziwi mnie to ile osób się na to łapie! 🥶 Ta firma powinna nie istnieć już po pierwszej "wpadce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałem podświetlenie dwóch pokręteł naraz Z trzech jedno było działające...

Cud świąteczny!

A tak naprawdę to nie. I tak wymiana po świętach mnie nie ominie. Ciekawe ile zaczepów się urwie w trakcie rozbebeszania panelu.
90f2c2650e7ecc32e202407ff82067fb.jpg

PS. Sponsorem wyblakłego przycisku od awaryjnych jest IC detailink

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i że co? Ja nie umyję samochodu przed wigilią? Trzymaj mnie tę rękawicę!44a6884b02560e65cf97748207b4c7fb.jpg

Drodzy, korzystając z okazji chcę Wam życzyć zdrówka, szczęścia (bo na Titanicu zdrowi wszyscy byli, tylko szczęścia im zabrakło), ciepłej, rodzinnej atmosfery, stosu pod choinką oraz spełnienia wszystkich marzeń

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.