Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@imola33 dzięki za dobre słowo...

Pracujemy na markę i uczymy się cały czas, robimy często charytatywnie bo trzeba się pokazać , a najlepiej fajnymi ciekawymi autami, już dość BMW, Mercedesów czy Lexusów, to pokazuje każdy.

Kiedyś otworzymy studio z prawdziwego zdarzenia i będziemy kasować normalne pieniądze za tą ciężką pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss Kiedyś miałem Concours, każdemu komu dawałem powąchać kazałem nabrać na palca i wetrzeć jak krem do rąk, myślę że bardziej działa niż 90% kremów z drogerii.Zapach ma cudny, a ja głupi go sprzedałem bo miałem zajawkę na QD i stwierdziłem że po co się męczyć i wosk nakładać....wróć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 23:16, marcineke napisał(a):

@Qlimaxss Kiedyś miałem Concours, każdemu komu dawałem powąchać kazałem nabrać na palca i wetrzeć jak krem do rąk, myślę że bardziej działa niż 90% kremów z drogerii.Zapach ma cudny, a ja głupi go sprzedałem bo miałem zajawkę na QD i stwierdziłem że po co się męczyć i wosk nakładać....wróć ....

Oj, tak. Też tak miałem w między czasie jednak jakieś woski wpadały 🙃. I teraz mam qdekow podobną ilość ile wosków 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione od handlarza, po polerce lakieru i gotowe na ceramikę. Podobno wystarczyło spłukać kurz 😂 po dekontaminacji wyszło co i jak było "polerowane". Nawet nie wiem jak to skomentować i jak w delikatny sposób wytłumaczyć nabywcy, że go trochę w uja zrobili... młody chłopak i jego pierwsze auto.

IMG_20230910_184333.jpg

IMG_20230910_184329.jpg

IMG_20230910_184239.jpg

IMG_20230910_184322.jpg

  • Okay 1
  • Haha 4
  • Zły 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack zapytałbym się gościa jak to zrobił, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak takie cuda zrobić?

Domyślam się że  rotacją.

Miałem telefon w środę od gościa który dostał nr do mnie od wspólnego znajomego.

Robił Opla Agila czerwony , akryl, dzwonił że po korekcie i ipie lakier mu zmatowiał.

Pytam jaka pasta Koch Chemie , no to że podjadę i zobaczę.

Tłumaczę że mu to zrobię po ludzku, ale nie on sam, wydał na materiały już 500 zł i....

Korektę robił rotacją, tyle że zebrał oksydację i rysy nie wycięte, pasta to Koch P,6 czyli z woskiem, na to odtlłuścilł 100% IPA i mu lakier zmatowiał.Na ta pastę z woskiem nałożył ceramikę, oczywiście weszło mu 2 butelki 15 ml.

Gość się orobił, ceramika mu spadnie za miesiąc, wydał 500 zł i jeszcze auto całe w rysach.Na szczęście robił to na swoim samochodzie a nie komuś za pieniądze.

No cóż CCC, mi ostatnio znajomy pisał czy mu zrobię Audi Q7 bo ma gościa co mu korektę zrobi za 600 zł ale szuka taniej....

Dobrze przygotować lakier z pastą na takie bydle to 200 zł materiały ....cóż pewnie zrobi gość podobnie  jak tu wyżej.

Jakoby tego mało ostatnio handlarz mi mówił że ma gościa co za korektę z matowieniem papierem ściernym po lakierowaniu całego auta bierze 600-700 zl, oczywiście z usuwaniem wad lakierniczych.

Jak to zrobić dobrze?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack jest dobrze, zostaw tak. Lakier dogłębnie oczyszczony, ceramika siadzie na to jak złoto 😁

 

A co mi poprawiło humor? Zajechany czarny Superb + rysy dziecka na około samochodu 😅 od nie pamiętnych czasów wziąłem do ręki rotację z futrem i wierzcie lub nie, ale uśmiech na twarzy jak to pięknie cięło lakier 😁 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Tak sie zastanawiam, to nie będzie wina jakiegoś syfu pod padem? Jak handalrzyna, to auto pewnie tylko spłukane woda, bo po co wiecej, najtansza rotacja jaka była na alledrogo, jeden pad na całe auto bez czyszczenia... Bo rysy wygladaja jakby ktos tam powsadzał kamyczki o różnej gradacji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav to będzie wina "mam to w du.e". Smoły było na aucie tyle że masakra. Ktoś wrzucił na rotację co miał pod ręką i w godzinę ogarnął korektę. Na finał jakiś "wosk" i z daleka auto wygląda ok 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem tylny spojler w F4, jakimś cudem znalazłem cały za fajne pieniądze. Trzeci stop sprzedaję, bo dwa mi na plaster. Bardzo mi się podoba, jak smart oznaczał części w fabryce - korektor w łapę i ogień, jak na szrocie. Po co się bawić w jakieś naklejki, albo wytłaczanie na plastiku? Wiadomo o co chodzi? Wiadomo 8054f48ae4b8261e35003229b14b70dc.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.