Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@analyzator też się wkręciłem w Dodo 🙂

Człowiek nawet nie wiedział za ile wosków oni byli odpowiedzialni, ile marek dzięki nim powstało 🙂 piękny kawał historii. Jakby to było nazwane obecnym trendem, "klasyka gatunku " 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg mają coś w sobie. Fajne zapachy. Docieranie jest miazga. Fajnie różnią się od siebie. Najbardziej byłem ciekaw blue Velvet bo ma w składzie wosk Montan oraz rubbish. Ten drugi mnie zaskoczył bo jednak nie jest aż tak owocowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ad.am napisał:

Kurcze, nie znam historii firmy, oprócz tego że jest tylko troche starsza od tego forum

Oficjalnie zaczęli działać bodajże w 2007 roku 🙂 

18 minut temu, ad.am napisał:

Napiszesz jakie?

Swoje początki może nie tyle że zawdzięczają dla Dodo ale na pewno razemzaczynali:

Bouncers,

HBS,

ODK,

Krótka przygoda z RubbishBoy 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2022 o 19:38, analyzator napisał:

Sezon ogólnie zapowiada się woskowy więc może polecicie jeden jedyny wosk, który was z butów wyrywa i jaja rwie na wysokości kolan? Mam spory backlog wosków, które bym chętnie zakupił - może coś się pokryje 🙂

Dobra nim więcej się bawię dodo tym bardziej pytanie jest aktualne. Może jednak ktoś coś podpowie?

Dodo zabawa jest znakomita. Pachną, widać jak się smarują, docieranie bajka, śliskość fajna. Dają zauważalnie inny look i inaczej się aplikują. Nie dziwię się że to taka legenda wosków jest. Nie wskazałbym żadnego jako najlepszy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, analyzator napisał:

Dobra nim więcej się bawię dodo tym bardziej pytanie jest aktualne. Może jednak ktoś coś podpowie?

Dodo zabawa jest znakomita. Pachną, widać jak się smarują, docieranie bajka, śliskość fajna. Dają zauważalnie inny look i inaczej się aplikują. Nie dziwię się że to taka legenda wosków jest. Nie wskazałbym żadnego jako najlepszy 🙂

Dokładnie 🙂

Mnie mocno wkręciło, poluje szukam coraz to nowych wosków które wyszły spod rąk Dodo 🙂 mam nadzieję uda mi się w tym roku pochwalić cała kolekcja.

Ostatnio robiłem porządki wosków i tak sobie ułożyłem obecnie posiadane Dodo juice.

 

20220509_184230.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, penkus5 napisał:

@Tomas-sg wypowiesz się coś na temat Black Widow?  Ostatnio na niego choruję,  mam w koszyku ale czekam do wypłaty 😄

Szczerze nie używałem, nie za bardzo trafiło mi się ciemne auto na wosk. Już raczej zostanie nienaruszony 😁

Gdyby ktoś wątpił w moje zamiłowanie do marki Dodo ( w sumie trwające od niedawna ) oto dowód :

Nr. Skittles

received_546686783498170.jpeg

  • Lubię to 3
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznać detailera na wczasach? Jedzie ze swoją chemia ☺️. Ogólnie współczuje ludziom którzy nie maja gdzie myć aut ale tutaj byłem zmuszony wjechać na bezdotyk i tak wiec wpadł mój prewash z bilthambera TouchLess i na to piana z bezdotyku a potem tylko wyplukanie syfu . Powłoka CARPRO Professional siedzi bdb wiec nie ma co robić ale… jakie tez było moje zaskoczenie jak zobaczyłem ze maja nawet suszarkę … 

jednak Szczecin to już prawie Niemcy..

57EF34EF-6B71-4193-887A-4183E3617736.jpeg

CE0C192D-119C-486B-BADA-9E0C473B22A3.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20220522_073009.jpg

Nie samym autem człowiek żyje 🙂 prosto od dytrybutora wpadły kolumny wharfedale linton. Wczoraj podłączyłem jeszcze przewody QED Revelation i powiem wam, że tego było potrzeba i jest pozmiatane po prostu 🙂 muza gra cały czas i chce się słuchać więcej. Co za kombo. Powiewa hiendem.

  • Lubię to 2
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mumins napisał:

I niektórzy twierdzą, że piłka nożna to dalej nasz sport narodowy...:) 

Też im się dziwię , bo nie rozumiem dlaczego. Ostatni set to były emocje 🤪  ZAKSA w tym roku chyba wszystko zgarnęła co można było  👏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też im się dziwię , bo nie rozumiem dlaczego. Ostatni set to były emocje   ZAKSA w tym roku chyba wszystko zgarnęła co można było 
Brakło Superpucharu do poczwórnej korony, ale to był mecz otwarcia sezonu ;)

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zwirek03 napisał:

@Mumins @kedar każdy ma swojego jobla, jeden lubi siatkówkę drugi tenis a trzeci piłka nożna i należę do tej trzeciej grupy 😜🍻

Ja jeszcze bardzo lubię ręczną Ave Vive  😉  aczkolwiek sport narodowy to taki , który jest bardzo popularny i w którym się odnosi sukcesy, a piłka nożna ... no cóż. Jeśli sukcesem jest dostać się na mistrzostwa europy czy świata to ja osobiście nad tym ubolewam. Tacy świetni siatkarze są w polskiej reprezentacji, a ciekawe czy zarabiają chociaż tyle co piłkarze nasi za grę w reprezentacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kedar i tu również się zgodzę, mimo wszystko popularność piłki nożnej bije wszystkie inne dyscypliny na głowę, wystarczy spojrzeć ile jest w naszym kraju klubów profesjonalnych, pół profesjonalnych, amatorskich i nie zapomnijmy rekreacyjnych, oraz szkółek dla dzieci 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi stricte o sukcesy, podwójne MŚ ciągiem, regularnie przywożone medale z dużych imprez, zawodnicy stanowiący siłę najlepszych klubów europejskich itp itd
Tenis, lekkoatletyka, ostatnio nawet koszykówka czy całkiem niedawno piłka ręczna. Tymi dyscyplinami Polska stoi lub stała. A w piłce kopanej awans na imprezę rangi mistrzowskiej odbierana jest jako sukces, a wyjście z grupy jako sukces ponad miarę. Gdzie inne nasze reprezentacje dopiero na tym etapie zaczynają się porządnie dogrzewać.

Zarobki piłki nożnej wobec innych dyscyplin niestety nadal dzieli przepaść (średnio licząc). Byłem w tym środowisku naście lat

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.