Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa produkty, często polecane na forum.

Wolfgang Uber Rinsless Wash. Akurat miałem auto przykurzone. No jest poślizg. Spoko odparowanie. Robi robotę.

Tonyin Ceramic Crystal Coating Wax. Świetne przyciemnienie i gloss. Umie w oba. Dotarcie perfekcja. Brakuje tylko sexi zapachu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2022 o 14:55, MMCzysci napisał:

Oglądaliście ostatni odcinek better call saul? Miazga.

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

czekam dzielnie, aż będą wszystkie odcinki, ale nie ukrywam, że mocno przebieram nóżkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś szybka akcja, 1:6  GS Snow Foam Mint w PA, następnie jedno wiadro, BRS i ONR. 

I tym sposobem w 2.5h z rozłożeniem i złożeniem zabawek udało się w miarę ogarnąć 4 auta 🙂

Tak jak metoda na dwa wiadra jest fajna, tak ONR robi z niej miazge. Choć nadal bie radzi sobie do konca z waterspotami po deszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci nie odbierz tego źle ale odnoszę wrażenie że za bardzo poświęcasz czas na wirtualne życie. Mnie również codziennie wiele cieszy na temat mojego auta i tak samo wkurza, tymi wrażeniami dziele się z bliskimi, czasami zostawiam je dla siebie bo czasami coś jest warte publikacji czasami nie i odbierane jest w kategorii wygłupu 🙂 nikt nie zabrania Ci cieszenia się, tylko okazuj to z pewnym umiarem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe spostrzeżenie, że czyjas radość może być formą wygłupu i nalezy w niej zachowac umiar. Tym niemniej... Może i masz rację. A że na forum lubię sobie posiedzieć - nie widzę w tym nic złego W sumie, z perspektywy czasu... większość swoich postów sprzed 2021 najchętniej bym usunął, bo to głupoty były, pisane z niemniejszym zacięciem niż "to" teraz
Peace and luv. Miłego weekendu.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg No i fajnie że się cieszy,  wrzuca coś na forum... Super zajawka.  Pamiętam swoje początki,  ale wtedy nie miałem tutaj konta 😉 Przynajmniej jest jakiś ruch na forum,  które niestety ostatnimi laty dość przycichło,  a jego życie to jego sprawa 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 to forum a nie blog. Też mogę zrobić tutaj taki ruch jak te chińskie boty. Tylko wątpię by kogoś to interesowało 🙂 nie wiem tez czy jesteś w temacie bo post kolegi został usunięty. Nie uważasz że forum od jakiegoś czasu straciło swoj sens ? Bo ja tak uważam 🙂

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg Owszem, forum straciło swój sens w pewnym stopniu. Niestety też nie zapowiada się na poprawę.  

Skoro jednak kolegę wyżej cieszy to co wrzuca,  to... może powinniśmy tak wszyscy wyluzować trochę?  Krzywdy nie zrobił 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, penkus5 napisał:

Niestety też nie zapowiada się na poprawę.  

Nie zapowiada się na poprawę bo sami obniżamy poziom tego forum i się na to godzimy.

Ile moge staram się trzymac porządek, wspominać o nim. 🙂 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owocowa niedziela 🙂

20220515_193702.jpg

 

Tak mi ta niedziela weszła, że kupiłem kolejne 5 wosków dodo 🙂 Sezon ogólnie zapowiada się woskowy więc może polecicie jeden jedyny wosk, który was z butów wyrywa i jaja rwie na wysokości kolan? Mam spory backlog wosków, które bym chętnie zakupił - może coś się pokryje 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.