Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas-sg oj tak. Nie było mnie w kraju ponad dwa lata i zdążyłem zapomnieć jak wygląda infrastruktura w większości polskich miast. Tyle co to auto dostało w D tutaj, to jeszcze mu się przez całą karierę nie skapło.

Ale nawiążę jeszcze do poprzedniego wpisu odnośnie poruszania się elektrykiem poza Norwegią. Polska nie wypada wcale tak źle na tle Niemiec. Ładowarek jest oczywiście mniej, nie ma tak wiele superchargerów ALE działają. Ze względu na małą popularność aut elektrycznych kolejek do ładowarek praktycznie nie ma wcale. Nie mam żadnego problemu w poruszaniu się po miastach i pomiędzy nimi. Jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ujmę, tymi dwoma zdjęciami

Więcej jutro wieczorem

A jeszcze tylko napomknę, że po miesiącu "chorobowego" PA znów śmiga, co zdążyło ucieszyć jeszcze przed LG

Korzystając z okazji, chciałbym Wam wszystkim życzyć wesołych, rodzinnych, spokojnych świąt, które chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć o codziennych problemach i otaczającej nas ponurej rzeczywistości.50369e35deac4c80d4815dcb157093dd.jpg611c3cc69e6db8de653b680bf3211506.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G







  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 a czy na pęknięty zderzak też to działa?

Pęknięty zderzak, złamane serce - wszystkie typy, kolory i narządy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrobel28 to idąc tym tokiem myślenia ktoś musiałby mieć E30 M3 bez foteli 😄 za tą kasę wolałbym coś customowego wsadzić, ale zgadzam się, że zawsze ktoś chętny może się trafić. Pytanie tylko czy sprzedawcy zależy na czasie, bo jeśli nie, to przecież nic się z tym nie dzieje i z dnia na dzień drożeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat zaczęło być modne inwestowanie w „klasyka”. Dużo osób nie miało co z kasa robić pokupowało sobie auta z lat 80/90 bo to modne. Spowodowało to raptowny skok ceny aut używek. Nagle ludzie zaczęli wołać chore pieniądze za zwykle rzeczy. Ja rozumiem ze amg, emka czy jakieś specjalne wersje są drogie, ale żeby zwykle w124 kosztowało z 30tys, czy w140 w dieslu to już jest chore. Trochę jak z deweloperka. Ludzie sadza ze kupią takie auto za wysoka kwotę i wartość będzie rosła a to gowno prawda. Podstawowe wersje silnikowe nigdy nie będą trzymać ceny. Tu z tymi fotelami jest podobnie. Liczy na jelenia i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rombinik napisał:

@wrobel28 to idąc tym tokiem myślenia ktoś musiałby mieć E30 M3 bez foteli 😄 za tą kasę wolałbym coś customowego wsadzić, ale zgadzam się, że zawsze ktoś chętny może się trafić. Pytanie tylko czy sprzedawcy zależy na czasie, bo jeśli nie, to przecież nic się z tym nie dzieje i z dnia na dzień drożeje

 

od 10 lat pracuję w sprzedaży części do takich samochodów i uwierz, jest dużo przypadków drogich klasyków w których brakuje właśnie foteli bo ktoś kiedyś wsadził jakieś recaro a klienci zawsze oczekują pełnego oryginału

  • Lubię to 2
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przejrzałem. Może to miało na celu tylko zaprezentowanie stanu lakieru przed korekta po samym myciu ? Taka szybka migawka a na koniec było ujęcie ( trochę inne wiadomo ) gdzie autko wyglądało lepiej. Nie wiem taka rozkminka 🙆🏿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dzisiaj dwoma produktami, które mi się kurzą na półce. Oba nieoczywiste bo:

- stare. Premiery miały z dwa czy trzy lata temu

- tanie. 15-25zł.

- carauba. Nie ma grafenu ani łez jednorożca

- niby qd ale to nie prawda

Tenzi Detailer Carnaauba Spray i Good Stuff Show Detailer.

Kupcie sobie oba jak nie macie 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię glossa. Wymagającej aplikacji przy nim nie zauważyłem. Minus: kompletnie nie ma co liczyć na hydro, woda zachowuje się na lakierze prawie tak, jakby nic na nim nie było.

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.