Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, analyzator napisał:
@Lukasz-odkrywca Oba bushmilsy bardzo przyjemne a Black Bush w tej cenie kapitalny
skręciłem meble do garażu jeszcze nie stoją na miejscu jak widać. za dwa tygodnie wprowadzka 
 

Świetne regały, podeślesz jakiś namiar na nie?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AUTO JAK TA LALA ikea bror. Estetyka bardzo spoko. Składanie szybkie. Jakość lepsza niż się spodziewałem. Dostępny jest też fajny stolik roboczy na kołach.

Mam niebieskie od metalkas ale teraz szukałem trzeciego i juz nie bylo w tym kolorze a czarne by mega pasowały właśnie w takiej ilości jak Ty masz na foto:) dzieki, zaraz sobie odpale stronke i obczaję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, analyzator napisał:

@AUTO JAK TA LALA ikea bror. Estetyka bardzo spoko. Składanie szybkie. Jakość lepsza niż się spodziewałem. Dostępny jest też fajny stolik roboczy na kołach.

zajebiście drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz_byd zdaje sie, że właśnie podnieśli ceny. Za blat płaciłem 599 brutto, obecna cena to 799... Na pewno są tańsze regały. To co na foto miało kosztować ~1200, wyszło trochę drożej bo nie było półek na sztuki i kupiłem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, analyzator napisał:

@#kris @maciek-drummer

a serio to zdemontowałem jedną rozpórkę 😛

A tego stężenia nie możesz dać po prostu wyżej? Perforacja chyba jest...  Pomyśl nad połączeniem obu regałów ze sobą...np. śrubą i nakrętką wtedy będą stabilniejsze jako całość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bochen można ale to dużo wyżej. Po prostu zdemontowalem jedno ramie w sumie to połowę tego ramienia. Regały już są do siebie przykręcone plus złapie ja kółkiem do ściany na wypadek dzieciaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@analyzator cos sie zmieści na te niskie półki po za narzędziami? regał mega wyglada i sam jestem na etapie porządków garażowych 😄 Tylko u mnie to trzeba było cały bajzer ogarnąć najpierw a tu fajnie bo czysto i dopiero sie ustawia 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jagmar właśnie podrożały z nowym rokiem o ~30% 😞

@Streat zamówiłem dwie półki więcej niż wstępnie planowałem - miało być bez jednej wąskiej. Nie było pojedynczych półek więc wziąłem paczę 4 sztuki.

Jak będzie niepraktycznie to zdemontuję. To duże pudło przezroczyste np nie mieści się nigdzie ale też nie musi - to będzie w piwnicy pewnie. W te wąskie wejdą narzędzia, niskie boxy ikea (aplikatory, woski) i pewnie jakieś duperele. Jak będzie to się zobaczy jak się zacznę rozpakowywać, nie wiem 😛 Może być też tak że dokupię kolejny regał i wrzucę obok na ścianę lub do kotłowni + 1-2 półki i te pójdą do niego. Ale nie wygląda to fajnie - nogi regału płaciłem 90pln - teraz 120.. 😞 Dobrze, że kupiłem wcześniej

Garaż to dla mnie drugi salon ma być. Wstawiam kanapę, jakieś audio. Nawet robota sprzątającego chcę wrzucić tylko nie mówcie mojej żonie 😄 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem sobie dziś tym BYDlakiem. Wow. Takiej radochy z jazdy się nie spodziewałem. Jakość wykonania wnętrza zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie, a jeżdżę całym spektrum nowych aut na codzień. Troszkę się zakochałem...15464214f0c4c1a1fb8d90a6c069921e.jpg

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.