Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@CarlosBlack ooo aż się łezka kręci jak kiedyś budowało się kolumny DIY😁 Co tam siedzi chyba duet seas/scan?

No i NAD... który to model??

Ja zrezygnowałem odkąd usłyszałem złóżmy coś do salonu, ja że minimum tysiak przetworniki no i padło 🤭😄

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am zawieruszył się biedaczek kilka lat temu w shine-on. Ale się znalazł. exp 2014!! 🙂

Bardzo polecam tego allegrowicza 🙂 super sympatyczny kontakt i pomogli mi spełnić jedno marzenie 🙂 długo mi chodził po głowie ten wosk

www.detailing-sklep.pl

 

@CarlosBlack ładnie to wygląda 🙂 uwielbiam średni rozmiar monitorów i generalnie jak grają monitory 2-way

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris to jak z detailingiem. Człowiek się uczy cały czas. Zaawansowany znajomy kogoś bardziej zaawansowanego dopytal i po kilku odsłuchch taki entry level do audio mi zrobili 😉 od jutra zaczynam wygrzewać 😆( nad c 338).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator

2 godziny temu, analyzator napisał:

Bardzo polecam tego allegrowicza

Heh, tak się składa, że wczoraj oglądałem co im jeszcze zostało i zobaczyłem tego vintage w promocyjnej cenie. Już podjarany zobaczyłem, że towar jednak niedostępny :dontknow: ciekaw jestem jak on u Ciebie siądzie, bo od osób które przerobiły Scholla wynika, że z wosków vintage > the rock. 

 

2 godziny temu, analyzator napisał:

exp 2014

To jedyna firma którą kojarzę, żeby określała termin ważności. Sam miałem SW20 po dacie (chociaż nie tak odległej) i było ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad.am też się na dużego nie załapałem a o the rock nic wspaniałego nie słyszałem. Vintage miałem na oku do testu PVD.

@CarlosBlack jak już choroba będzie postępować 🙂 furutech u2t.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris to jak z detailingiem. Człowiek się uczy cały czas. Zaawansowany znajomy kogoś bardziej zaawansowanego dopytal i po kilku odsłuchch taki entry level do audio mi zrobili od jutra zaczynam wygrzewać ( nad c 338).

Co to za pylony? Właśnie jestem na etapie odsłuchów bo tez chce do końca miesiąca zbudować audio, wybór PSL już na nada 368 i zastanawiam się jeszcze nad kolumnami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wciąż poprawia mi humor. Spakowany i czeka na swoją kolejność.

Twardy skurczybyczek. Aromat delikatny. Trochę przyschnięty. Bardzo przypomina mi w odbiorze carchem 38 ale jest trochę bardziej tłusty.

 

IMG_20210911_092047.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator Fajnie widzieć, że taka mała pierdółka sprawia Ci radość 😁 Będzie smarowane w tym roku ? Od siebie dodam tylko, że siedzi u mnie już 2 miesiące, warunki trudne a hydro przez ten czas jakoś bardzo się nie pogorszyło.

Zamówiłem wczoraj The Rock do kompletu, zobaczymy czy też taki fajny.

BTW na The Rock jest -20% w ShineOn co przy standardowej cenie wosku daje całkiem przyzwoity wynik 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiziorDZN spoglądam na rocka tylko nie bardzo widzę dla niego miejsce mając vintage. Teoretycznie, nic nie robi lepiej.

Wpadnie może na błotnik. Dopiero co ogarnąłem fury i do końca lata jest piko belo 😉 jest na wiosnę na czerwonego i liczę na fajerwerki.

Mocno przyciemnia?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ podobno tak - mam nadzieję 🤣 za kilka dni postaram się odpowiedzieć. na pewno potrzebują "prądu", jak je wygrzeję to będę mieć 3-4 wzmacniacze (w tym jedna lampa) na porównanie. dam znać 🙂 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crasher Z Audi to w ogóle parodia cenowa jakaś jest, widzę co się dzieje na grupach danych modeli. Ludzie potrafią pisać posty w stylu kupię "B7 do ... 40 tysięcy" 😄 A takie S4 B6 potrafią często kosztować mniej niż legendarne 1.8T Bex. To samo z cenami części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.