Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Maryś2016 napisał:

teraz nie wiadomo co zrobic

Używać ? Olać ? tyle czasu minęło, termin na wysyłkę również. Ktoś musi ponieść straty z powodu ww zguby. Przecież nie będziesz tego robić Ty 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eidos71 napisał:

Jeden z kosmetyków, na który wciąż poluję (mogłem go oszczędzać, gdy jeszcze był w moim posiadaniu...) 😟

Nie wierzę że jeszcze nie nauczyłeś się zlecac takich poszukiwań dla mnie 😁

Teraz najbliższą możliwość to przywieźć Ci go pod koniec czerwca 😬

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Domel napisał:

Mam. Nigdy mnie nie urzekł. Powiedz coś więcej.

Sonusa z carnaubą nigdy nie posiadałem, więc chcę się przekonać, czy jest równie udany, jak odmiana akrylowa. Do jakiego QD porównałbyś tego "carnaubowego" Sonus-a ? Podobny do CG P40 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 minuty temu, Eidos71 napisał:

Sonusa z carnaubą nigdy nie posiadałem, więc chcę się przekonać, czy jest równie udany, jak odmiana akrylowa. Do jakiego QD porównałbyś tego "carnaubowego" Sonus-a ? Podobny do CG P40 ? 

łoo jej z ręką na sercu ostatni raz nim psikałem 2 lata temu i dokładnie pamietam że ciężko się go u mnie docierało. Właśnie po Twoim poście wygrzebałem go z półki i wrócę do niego na dniach a nóż widelec coś zatrybi między nami.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 look w stronę goodstuffa show więc bardzo dobry. Nie jest to produkt do błyskawicznego oblecenia auta. Jest chyba sporo carnauby więc trzeba rozmasować i dotrzeć druga strona/fibry. Bardzo fajna śliskość, look mi zrobił dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg dzięki:) Tak, w ogóle polskie morze w maju jest super. Jeździmy tak, odkąd młody się urodził. Jest spokojnie, ludzi bardzo mało, można naprawdę odpocząć. W przyszłym roku starsza córka będzie już chodzić do szkoły więc to pewnie nasz ostatni wypad w takim okresie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Notcon Polskie morze ma swój klimat, nie każdemu podpasuje ale dla mnie za dzieciaka to zawsze były wypady. Pobudka rano, sprawdzenie jaka jest pogoda i albo wyjazd albo siedzimy w domu 😉

Pozdrawiam z drugiej strony "Polskiego morza" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.