Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Musicie rozdzielic prace od zycia prywatnego. Praca testera/populisty jest normalna praca jak kazda inna. Takie pytania jesli chcesz szczerej odpowiedzi u osoby uwiazanej kontraktami/klauzulami powinno sie zadawac na prywatnym profilu w prywatnej wiadomosci. Przeciez normalne ze na brandowym profilu gdzie masz kilkunastu sponsorow typek nie powie Ci ze jest jakas pomylka bo by nie mial za co kredo na chate splacac czy rodzine wyzywic. Aczkolwiek i w polsce populisci stosuja technike „na zdechla rybe” aby zyskac wiarygodnosc. 
czyli biora slaby produkt spoza brandu/oferty sponsorskiej i mowią ze jest pomyłka - kowalski ma juz pewnosc ze pan prezenter jest wiarygodny i rzetelny 🙂 
Niestety dzwignie handlu dzis sa posuniete do granic moralnosci. 

90% mlodziezy dzis chce zostac takimi influencerami - przy takiej podaży granica komfortu psychicznego staje sie pojęciem względnym... takze niebawem bedzie boom na takich instamarketerow. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PROPER kupiłem w Techkarze. Zestaw z PA z taką niby „lepszą” przejściówką z M22 na Quick lock, a do tego dysze u nich nazywają się „do myjek spalinowych” lub dysze na szybkozłącze. Podejrzewam, że te dysze to to samo co z alli. Z ciekawości może kiedyś zamówię i te od chińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mizianie przy zachodzącym słonku... wstawiony do garażu, a jutro pewnie szybkie odświeżenie wnętrza. Mam nadzieję, że efekt mi urwie rękę i nogę. Duet Shiny do kół robi robotę.2d5317e81d427485685b21dfc5fc37e7.jpga5bdbfc8fa8614a0f77fca5004ea0610.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 20:41, PROPER napisał:

Wczorajszy dressing ladnie siadł 🙂

@ShinyGarageBack 2 Black Polymer

 

 

 

Najładniejsza opona jaką miałem. Bez zbędnych napisów, płaska powierzchnia. Ko wygląda jak walec 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę udało się zalać fundamenty pod garaż a dziś po bardzo ciężkim ale udanym dniu zalane fundamenty domu 😉 Pogoda dopisała i wszystko jest cacy 😄 Pozostaje poczekać troszkę i można startować z bloczków murowanie 😄😄 

20210412-154128-0.jpg

20210412-171344.jpg

  • Lubię to 14
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alfa47 hehe. Ostatnio mechanik się mnie pyta jaki olej będe kupował do swojego auta. No to mu mówię Amsoil taki i taki. On na to "ja to unikam wynalazków, wole sprawdzone oleje, Castrola tylko lejemy". Po takiej rozmowie dzień staje się jakiś taki zabawniejszy.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.