Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle poprawiło humor, co rozbawiło... Być może już widzieliście - na FB, na jednej z grup detailingowych 4Detailer zamieścił post reklamujący swój promocyjny pakiet. Ale nie to mnie rozbawiło, a szybka akcja rozliczeniowa Pawła z MxNowicki... I cały misterny plan zareklamowania swojego pakietu przez 4Detailer poszedł w piz.u... Zaznaczam, że nie rozbawił mnie efekt, lecz wymiana zdań w komentarzach... Z MxNowicki lepiej nie zadzierać 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Pięknie rozegrał temat. Niestety już  Rygryss vel Dziadzia pokazywał u siebie na kanale  jak to jest z ich produktami i linią niby budżetową gdzie niby taniej ale trzeba lać więcej i wychodzi na to samo albo i gorzej 😄

No i chyba nadal nie zakończona "afera" sprzed kilku lat wstecz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Detailer swoją nową linią niejako dołaczył do "profesjonalistów detailingu", których założycielem był RRC... Przypuszczam, że miała być to próba powielenia budżetowej linii pewnej znanej, dalekowschodniej marki detailingowej - jednak nasz rynek jeszcze potrafi odróżnić kategorię "niska cena/jakość" od samej "niskiej ceny"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale pięknie ich zaorał 😂 aż miło popatrzeć 😁 ja z 4detailer mam tylko kwaśną pianę. Jeszcze ostatnio korek w niej pękł i musiałem szukać czegoś na zastępstwo bo normalnie go rozsadziło. Jakoś nigdy nie przekonali mnie do siebie i raczej juz nie przekonają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zapewniali o tym że są producentem chemii. Tylko najlepsze co jest to jeśli ktoś śledzi ich FB to pełno mauzrerow w okół nich i filmiki z przelewania z mauzera do butelki 🙄

I siedziba 4dwtailer a chłopaki siedzą na kanapie w kurtkach grubych zimowych 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Karbo napisał:

Pany jakbyście prześledzili temat grubiej, pogadali z kim trzeba itp. to by Wam oczy wypadły 😄 

Nic mnie bardziej nie drażni jak właśnie takie zaczynanie tematu i nie kończenie ... tzw. KMWTW ( Kto Ma Wiedzieć Ten Wie ) 
Nie chcesz powiedzieć to nie zaczynaj tematu i tyle. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, smerf91 napisał:

Nie chcesz powiedzieć to nie zaczynaj tematu i tyle. 

Eeeeh 😄 

Buzujecie jak gejzer ostatnio. Poszukajcie sobie w internecie troszkę informacji na temat 4detailer'a i akcji jakie z nimi były. Myślicie dlaczego większość sklepów wyprzedawała się z ich asortymentu a reszta w ogóle go nie przyjęła? 

Myślicie, że Nowicki był jedyny?

Pamiętacie pozwy w stronę 4det na Detailing Mafii? 

Pamiętacie jak szukali właściciela? Jakie problemy były z ich "spółką" ?

Wszystko jest na forach detailingowych. 

Piotrek to cwany lis 😉

No ludzie 😄 Lenistwo w Was wchodzi 😉 Troszkę poszukać, pomyśleć, nic się Wam nie stanie 😄 Przecież swego czasu połowa forum żyła problemami z 4det.... 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny widoczny etap rozbiórki Merca. Kolejny dzien polerowania szyb. Na jednej byla sroga rysa, troche ja korygowalem, ale widac ja jeszcze. Byla gruba i gleboka dodatkowo mam wrazenie ze tlenek ceru ostatnio na rynku to jakas pomylka w porownaniu do tego co mozna bylo dostac jeszcze pare lat temu. Soczewka bedzie ale boje sie troche ciąć jeszcze glebiej. Nie mniej jednak taka robota w dodatku gdy owocna poprawi zawsze humor. 

ACD20FFB-2642-40DA-A47C-F1F7A4499B75.jpeg

85C0A581-B6BF-410D-9AA4-289CC6D2E0D0.jpeg

E7A6CAD7-2BC9-4A9D-92D1-60CF89C79A3E.jpeg

C3058BE9-FDB9-4DF6-A057-8456B38F1FCE.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 10:38, Slovak napisał:

Zdziwiłbyś się jak wielu detailerów korzysta ze ściągaczek, a lakiery osuszane w ten sposób nadal wyglądają świetnie. Najważniejsze to dobrej jakości ściągaczka i dobrze umyte auto. 

Dokładnie tak. Sam używam ściągaczki a mam auto po korekcie i kompletnie nic się nie dzieje. Ale nikt się do tego nie przyzna bo to takie nie 'detajlingowe' 😉 zawsze wkurzało mnie zapychanie ręcznika wodą i zmienianie bo jeden nie wystarczy a jak wystarczy to się do niczego nie nadaje zanim nie wyschnie. Jak masz co godzinę auto do mycia to nawet jak masz takich ręczników z 8 to i tak jest ciężko. Teraz ręcznik to formalność. A teoretycznie jak ciągniesz mokry ręcznik po twardej wodzie to wtedy się narażasz na zarysowania. Vikan to nie ściągaczka za 5 zł. Jest z bardzo miękkiej gumy i nawet rączka jest kałczukowa więc nie ma szansy na zarysowanie nawet jak się zajedzie kantem przez przypadek. Kombinowałem z dmuchawami itd.. nic lepszego do tej pory nie znalazłem. Jeździmy tym począwszy od golfa za 2k po Bentleya za 1,5 bańki, ppfy nie ppfy i nic się nie dzieje bo generalnie te auta oglądamy potem 😛 I to sam szefo zezwala, jak by się coś działo złego to byśmy tak nie robili przecież 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem świadkiem jak sąsiedzi w domkach obok najpierw zamiatali śnieg, a potem tą samą szczotką odśnieżali auta: 😆

szczotka-do-zamiatania-ulic-50-cm.jpg

Z kolei w jakim reportażu z oków zimy  koleś skrobaczką jechał szybę, a potem śnieg z maski... 😲

No, ale potem dzięki takim asom niektórzy z Was mają zarobek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, smerf91 napisał:

I tak nikt nie przebije Pani u mnie na osiedlu która szyby skrobała kielnią 😄 Taką  trójkątną murarską kielnią .... 🤣

Dobrze, że moja mama nie miała pod ręką kielni, jak jej szyby zamarzły po tym, jak jej auta nikt nie schował, za to jej odmrażacz przy drzwiach przezornie zostawiłem...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.