Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

1. Bądź producentem chemii samochodowej

2. Miej markę, która promuje się na marketowe premium

4. Promuj ja gdzie się da

5. Nagraj taki filmik

6. pokerface.jpg

7. Nie było punktu numer 3

8. Brak profitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532, czasy mamy tak zje.ane, że zwykle mycie już jest detailingowe, dokładniejsze sprzątanie również...

Detailing powoli schodzi na drugi plan, teraz jest ważne czym, a nie jak... ogólnie zaczyna być mega przesyt tą dziedziną, tylko czekać jak zostaną typowi zapaleńcy (o czym marzę) i wszystko wróci do kwintesencji Detailingu🤗 dokładności, a nie szybkości i lansu, czy zdjęć QFA w cieniu po umyciu.

 

a mistrzem dla mnie jest pytanie... ile ten QD posiedzi 🤭🤣

  • Lubię to 4
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DZIADZIA ten miks glaze, na to wosk na mokro do osuszania i potem quick detailer. Chyba zacznę tak robić.

Najlepsze to są te brudne wiadra od mopa zajeb... pani Bożence ze składziku. I mycie fibrą auta - pierwszy raz coś takiego widzę.

Nie pamiętam czy to był film od ONDA czy jakiś gość na YT ale szampon SunnyCar spłukiwał KArcherem K5... z turbo dyszą 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli złapać wszystko w jednym filmie, ogólnie typowa reklamówka, jak większość na YT.

Wszystko musi się kręcić wokół piniondza, ale trzeba to nazwać hobby żeby nie było... takie czasy, ale może wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DZIADZIA Ogółem nie mam dobrych skojarzeń z sunnycar. Szampon, który śmierdzi (K2 Express przy tym to perfumy), APC słabsze niż to podstawowe z ADBL, QD też słaby - Spectrum Pro lepsze i tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry akurat jesli juz o nim mowa za garsc srebrnikow przeklejalby swoje wlepki ammo na te sunnyshit w takim tempie ze az piszczy. Oczywiscie wszystko przygotowane w specjalnych laboratoriach w ktorych to opracowuje nowe pasty nanoszone parowo i wziewną ceramike... moze za ostro ale takie jest moje zdanie o kapitanie ameryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiło mi mycie " bezdotykowe" auta 

@Funky Witch Vettore, zaaplikowany ponad 2700km temu 

Piana aktywna z myjni + plukanie pod wysokim ciśnieniem.

Po godzinie schodzę do garażu 🤪 

Zostawię przed i po 

0A164E58-9853-47FE-829B-4FF809B52A8C.jpeg.95b6e14a0af852a28847b8da72ef23f2.jpeg2D310F65-1615-49D6-B1EB-B688BC3D846D.jpeg.1abe71ba6d5ea875ccab77b4a95742ef.jpeg

8854BE3C-4620-441C-BBAC-F8266F53BE7B.jpeg.646164343ca8c67e32598a61ca1f8eaa.jpeg

D418A9F6-81A8-4679-8FF2-A77EA43267E7.jpeg.b04c01965eb74df9df7b2cdea797d2ff.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/item/1005001322519312.html
Gdyby te miały 40x40 to były by idealne. To mikrofibra, którą są obszyte washpady i washmitty z aliexpress.
Te też sa całkiem dobre
https://a.aliexpress.com/_B0E5LO


Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu spekulowac, ale przytocze cos co powiedzial mi znajomy zza oceanu. poza tym ze moze to byc najlepsza inwestycja Czego i Wam zycze to z tego co coraz czesciej sie slyszy po wypompowaniu pieniadza z dolu do gory planuja wprowadzic cyfrowa walute wykluczajac gotowke z obiegu, a wobec konkurencji dla dolara i wszystkiego co moze sie okazac konkurencyjne rzad stosuje srodki „zapobiegawcze”. Te same co w przypadku Kadafiego itd. 
co nie zmienia faktu ze w chwili obecnej jest to najmocniejsza cyfrowa waluta. Jednak zaglebialiscie sie kiedys kto stworzyl bitcoin i jaki byl tego cel? 😉 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, mefONE napisał:

sie slyszy po wypompowaniu pieniadza z dolu do gory planuja wprowadzic cyfrowa walute wykluczajac gotowke z obiegu, a wobec konkurencji dla dolara i wszystkiego co moze sie okazac konkurencyjne rzad stosuje srodki „zapobiegawcze”. Te same co w przypadku Kadafiego itd. 

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bitek napisał:

@smerf91 Miałem to samo u siebie kilka dni temu, szczotkę mam może 2 lata i nie było okazji użyć. Wielkim plusem szczotki jest fakt, że nie "wciąga" tzn. zlepia się śnieg we włośnie gdzie był mega zbity 🙂 

A czy taka szczotka jest w pełni bezpieczna dla lakieru? Rozumiem, że marketing mówi o miękkim włosiu, ale robi się to praktycznie na sucho i w przypadku, gdy lakier nie jest idealnie czysty szorujemy tym brudem po całej karoserii 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.