Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaś żeruje na Was 😄 

Czytam co jest dobre, patrze co kupujecie i kupuje 1. sztukę jak skończy mi się to co uyżwam obecnie. I tak sobie skacze, próbuje, ale nie szybciej niz skończe to co mam (tzn chwile przed końcem, aby była ciągłość).

No ok, mam dwa QD w tej chwili - Gold Water i ADBL Ceramic QD - ale ADBL używam byle jak bo jest dużo gorszy od Gold Water, więc chce go po prostu zużyc, a nie wylać. Ładnie pachnie. 

Szampon mam jeden, do mycia szyb (dwa, bo jeden się kończy), fibr mam więcej - wiadomo.

 

No ale ja nie jestem detailerem, tylko chce mieć czysty i zadbany samochód 🙂 - jak z fabryki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem pada do PS4 - przelutowałem joystick L. Idąc za ciosem zabrałem się za naprawę gniazda zasilania w laptopie kumpla - póki co wylutowałem stare gniazdo i dziś ma przyjść nowe.

Zobaczymy czy nie wysłałem laptopa na przedwczesną emeryturę 😜

Człowiek cały czas odkrywa w sobie jakieś ukryte talenty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Marcin1992 said:

Ja zaś wczoraj z nudów rozebralem swoje klawisze Yamaha. Trzeba bylo solidnie wyczyścić wnętrze, bo od nowości chyba nikt nie rozbierał. A później zapewne sąsiadka była "zadowolona" jak zagrałem jej disco🙂

Przypomniales mi wlasnie ze musze zniesc do piwnicy swoj bebenek, ktory prawie przeplacilem zyciem na wypadzie w RPA. Dzis moj mlody cwiczy na nim rytmike 😉Hehe moi sasiedzi mieli ciezko cale zycie ze mna... elektryk, perkusja, a pozniej gramofony, scratch i 2 próby punk rocka w tygodniu 😉 to byly beztroskie czasy. 

Takie reminescencje o tej godzinie zwiastuja dobry dzien.
a gdyby bylo tu wiecej muzykalnych detailerow z iphonami to polecam apke playground - nie lubie czegos reklamowac, ale tą z pewnoscią docenicie 😉 niestety tylko na apple wyszla, ale to z wiadomych wzgledow sprzetowych. 
Dzis gram na nerwach a ta apka testuje kazde audio z ktorym mam stycznosc i jest warte testu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiejszajac nikomu z tatuazami bo tez mam znaczna czesc ciala w dziarach ale te ich logo wyglada jakby oszczedzono na grafiku, a zatrudniono kogos ze stażem we wronkach 🙂
Zreszta komu nie poprawia humoru widok polityki firmy:
Tu ją kazdy zna, rownież i mi wystarczylo 20zł żeby sie dowiedzieć co jest warta, a Ci łowią kogoś na 200zł za jednym zamachem 🙂 
To niemal jak wyciągniecie kobiet na ulice w momencie gdy szykuje sie wojna domowa 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia czemu ta ich chemia zniknęła z Kauflandu... czyżby Kaufland zalała fala roszczeń związanych z uszkodzeniami samochodów i postanowili wrócić do sprawdzonych rozwiązań w postaci Autolandu i Turtle Waxa? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Michał126 napisał:

A mnie zastanawia czemu ta ich chemia zniknęła z Kauflandu... czyżby Kaufland zalała fala roszczeń związanych z uszkodzeniami samochodów i postanowili wrócić do sprawdzonych rozwiązań w postaci Autolandu i Turtle Waxa? :mrgreen:

Z tego co łysy pisał to zrezygnowali ze współpracy, gdyż nikt po stronie Kauflandu nie dbał o ekspozycje ich produktów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adi1509 napisał:

Z tego co łysy pisał to zrezygnowali ze współpracy, gdyż nikt po stronie Kauflandu nie dbał o ekspozycje ich produktów.

Straszna historia... w Tarnowskich Górach stały normalnie na półce z innymi, ale rozumiem, że dla produktów specjalnej troski potrzebna jest specjalna ekspozycja 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety produkty sprcjalnej troski potrzebują specjalnego traktowania neonów i przepychu żeby sie tylko ktoś zlitował. A w kauflandzie postawili obok normalnych produktów i nikt się skusić nie chciał :)
Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

A dziś poprawiła mi humor pogoda i pierwsza w życiu korekta lakieru :)



ba6cfdbc6ebae02d02508374e6d6264f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Michał126 napisał:

A mnie zastanawia czemu ta ich chemia zniknęła z Kauflandu... czyżby Kaufland zalała fala roszczeń związanych z uszkodzeniami samochodów i postanowili wrócić do sprawdzonych rozwiązań w postaci Autolandu i Turtle Waxa? :mrgreen:

patrzac na ceny w kauflandzie a te w innych sklepach to nie dziwie sie ze zrezygnowali z rrc bo po prostu tam wszystko było duzo droższe niz nawet na ich stronie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.
Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:
Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka!
Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku...
- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!
Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku...
Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje...
- No nie bądź taki ... wsiadaj! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups!
- Oj odczep się Tato! Kupiłeś Siene to musisz z tym żyć...

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem 7 z aso po naprawie.

Chyba kolor nie jest zbyt idealnie dopasowany, ale zobaczymy później w świetle dziennym.

 

Ale poprawiło humor to że ... co 7er to 7er 🙂 To zastępcze to fajne na 1-2 dni, nie dłużej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.