Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@krzygaj lwpm mam od roku jak coś to pomogę ja mam signum po lift i w opcom nie ma wersji 5 w Ustawieniach świateł dziennych co dawało dziennie w halogenach, a w przed lifcie były. Dzięki lwpm mam dzienne w halux i doswietlanie zakrętów i pare innych gadżetów. 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

@tazman My tu na forum nie możemy używać RRC bo nie mamy pojęcia 😄😄  😂

Teraz się zorientowałem, że mam zablokowane reakcje na ich profilu na fejsie, chociaż nigdy nic nie napisałem - tylko klikałem "haha". Normalnie syndrom oblężonej twierdzy 😄 Niech sczezną, życzę im wszystkiego najgorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przypadkowo kupiłem sobie fajnego Compacta za troszkę ponad 1000zł, im bliżej zacząłem mu się przyglądać tym bardziej pozytywnie mnie zaskakuje, auto całe w oryginalnym lakierze, Individual, sprawne technicznie, działająca klima, grzane stołki, PDC, kupione z połową zbiornika paliwa, 1.9 M43 zbiera się z dołu jak diesel albo i lepiej, fun z jazdy jest niezły 🙂 Spodobał mi się do tego stopnia, że prawdopodobnie 15x droższe E46 pójdzie do nowego właściciela, a kompocik zastąpi miejsce na daily 😄 Uwielbiam takie zakupy, bo od takiego samochodu nie wymaga się nic poza tym żeby poruszał się o własnych siłach, a jednak każda, nawet mała znaleziona rzecz od razu poprawia humor.

IMG_20200830_124958.jpg

IMG_20200830_124930.jpg

IMG_20200830_124934.jpg

IMG_20200830_125032.jpg

  • Lubię to 4
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1509 szukam E36 dla siebie od dłuższego czasu, przeglądam te oferty kilkanaście razy dziennie, pojawił się akurat w okolicy i po 10min od wystawienia ogłoszenia już był mój, kupiłem go w ciemno, bez oglądania i jazdy 🙂 Gdybym szybko nie reagował to zabraliby go handlarze.

Parę pierdół do ogarnięcia było, część już zrobiłem, a resztą zajmę się na dniach. Od mojej drugiej połowy dostałem zakaz sprzedaży tego egzemplarza, bardzo jej przypadło do gustu to jak lekko ten silnik radzi sobie w tej budzie, mimo tego że ma dwulitrowego New Beetla pierwszej generacji w idealnym stanie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie cierpię kompotów to i ja bym się pewnie skusił bo zima idzie 😄   Swoją droga trzeba wykorzystywać okazję. W zeszłym roku było jakieś e36 1.8 z sekwencją i długimi opłatami w niezłym stanie za 1300zł. Zniknęło w 40 min, na drugi dzień się pojawiło za 3600 z opisem że kupił na handel i taniej nie sprzeda bo sobie może stać. Zniknęło po 3h 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.