Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mi humor poprawiła informacja od właściciela mustanga. W końcu wrócił dziś z warsztatu po małej usterce (stał prawie 3tyg) i będę mógł od jutra się nim zająć bo w sobotę jadę nim do ślubu. Także stres związany z niepewnością co do auta minął, teraz tylko stres z pierwszym tańcem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Dasz radę.

Nam na pierwszym tańcu wywaliło korki na sali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, to pięknie.
No musimy dać radę, problem w tym, że nie było kiedy ćwiczyć bo moja druga połowa zachorowała i leżała w domu na antybiotykach. Stąd nawet nie do końca kroki ogarniamy a do wesela kilka dni.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12404]Arkadio_Gdansk[/mention]  grunt byś pamiętał że to wasza impreza i wam ma się podobać

A to dlatego ze jakbyście nie starali się wszystkim dogodzić i tak ktoś będzie niezadowolony.
Wiec lepiej robić pod siebie.
Ja teściowej powiedziałem krótko bo juz chciała sie wtrącać z uwagami i dobrymi radami a najlepiej, ze ona zorganizuje bo juz dwóch synów ożeniła. „Spoko moze organizować ale wtedy płaci tez” No i zrezygnowała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega mówi 😁

Co do tańca to wyuoczony taniec jest do kitu. Drętwo to wygląda. My postanowiliśmy na żywioł piosenka chyba "jedna z gwiazd" (disco polo ) kilka obrotów ciach ciach na luziku na wariata 😉 moje wspomnienia z tego wesela są takie : zajebiste wesele tylko młodych nie pamiętam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stresu też nie mam. A dziś poprawił mi humor konik którym jadę do ślubu i wpadło szybkie mycie z pełną dekontaminacja a później finisz na DA i jutro wpada wosk Dodo juice. I ogarnie się skóry05ff0fcd726ac572ee4c9fa3895cd5e6.jpgfe8ee2a75f22ade9a67b103641ec95c7.jpgad70740fe70eed46bb962fe7c4ed556e.jpgf513cc8b5f65feafdda47ebd57d79ddf.jpgcc321a71c302e19a53569697ebbb15f3.jpg0b9e7c1814169202f8421e8c5755d6e2.jpg7260c52e5290ce6535fc7daeacb4ce71.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.